יום חמישי, 09 ב 2021, ה' טבת ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 054-2425199

נדל"ן ביבנה

נדל"ן בנייה פרויקטים ביבנה,דירות להשכרה ביבנה, דירות למכירה ביבנה, עסקאות נדל"ן ביבנה

אביסרור קיבל היתר בנייה לפרויקט בנאות שמיר

פרויקט "אביסרור על הפארק" ביבנה הירוקה כולל כ-190 דירות ב-7 בנייני בוטיק

פורסם בתאריך:


חברת אביסרור משה ובניו מדווחת כי קיבלה היתר בנייה לפרויקט "אביסרור על הפארק" שהיא מקימה בשכונת נאות שמיר ביבנה הירוקה. מדובר בפרויקט מגורים הכולל כ-190 דירות ב-7 בנייני בוטיק בני 7 עד 9 קומות, בתמהיל של 3, 4, 5, 6 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. החברה פתחה לאחרונה בשיווק הבניין השני הכולל 38 דירות, ובבניין הראשון נותרו דירות אחרונות למכירה.

פרויקט "אביסרור על הפארק" הוא הפרויקט השלישי אותו מקימה חברת אביסרור בשכונת יבנה הירוקה. הוא ממוקם על הפארק שעתיד לקום בשכונה, הכולל מתקני ספורט ושבילי הליכה ואופניים. מעברו השני של הפארק שמורת טבע. בסמיכות לפרויקט גני ילדים, טיילת רחבה, מרכז מסחרי וקמפוס חינוכי שיוקם בעתיד. הפרויקט סמוך לצירי תחבורה ראשיים - כבישי 42 ו-4, תחנת הרכבת ודרך חדשה שתיסלל וצפויה לחבר את יבנה עם מחלף אשדוד צפון. מדובר בפרויקט היחיד בשכונה, שאינו נבנה במסגרת תוכנית "מחיר למשתכן" .

לפרויקט מפרט טכני עשיר, לובי מפואר ומעליות חדשניות, קווי עיצוב ותכנון על פי סטנדרט בנייה ירוקה. תכנון הפרויקט על ידי משרד טיטו אומן אדריכלים נעשה תוך שימוש במשאבי טבע, והוא מאופיין בשימוש במערכות סולאריות לכל קומות הבניין, לצד ריאה ירוקה, תאורה חסכונית ואלמנטים אקולוגיים נוספים לרבות בידוד תרמי, הקצאת מקום למחזור ומערכת פינוי אשפה תת קרקעית בשיטה פנאומטית.

לדברי יורם אביסרור, סמנכ"ל השיווק בחברת אביסרור משה ובניו, "אנו שמחים על קבלת היתר הבנייה בפרויקט ביבנה, אנחנו מאמינים מאוד בעיר ופעילים בה כבר מספר שנים. הביקוש לדירות חדשות ביבנה, עולה על ההיצע , יחד עם זאת המחירים בה עדיין אטרקטיביים ונמוכים משמעותית ביחס לגוש דן. מדובר בהזדמנות נדל"נית נהדרת והשקעה אטרקטיבית. עד היום הקמנו ביבנה שני פרויקטים מוצלחים ואנו סבורים כי גם הפרויקט הנוכחי יזכה להצלחה גדולה ולביקושים גבוהים".

צילום: Snapshot&cohen 3d 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: