יום ראשון, 16 ביוני 2019, י"ג סיון ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

אזור בטוח

מכבי יבנה ממשיכה לשמור על הפסגה אחרי שהשיגה בסוף השבוע את ניצחון הליגה הרביעי ברציפות שלה, הפעם 1-0 על הפועל אזור

פורסם בתאריך:


 חניכיו של אורי קרגולה הגיעו למשחק אחרי הניצחון על שדרות בגביע ולמרות משחק בינוני הם הצליחו לצאת עם מלוא הנקודות מהמגרש הקשה באזור. החצי הראשון היה בשליטת האורחים, בדקה ה-13 נרשם המצב הראשון כאשר כדור עומק נשלח לדור מוסקוביץ' אבל זה הלך חצי מטר מהקורה. עשר דקות אחר כך שוב מוסקוביץ' היה במרכז העניינים כאשר שחרר כדור חופשי מ20 מטרים שנחת ברשת של הפועל אזור.  בדקה ה-36 קלדרון הגביה לרחבה ונגיחה של ארזואן מצאה את שוער אזור במקום. דקה להפסקה יוסף הכניס כדור יפה למולט, שעבר את המגן שלו, הוציא רוחב טוב אבל הבעיטה של רועי הררי הלכה חצי מטר מעל המשקוף. במחצית השנייה אזור ניסתה להשיג שוויון אבל דקות טובות של עידו לוי בין הקורות שמרו את התוצאה על כנה, בסיום 1-0 למכבי יבנה ששומרת על המקום הראשון, מרחק שתי נקודות מכפר קאסם השנייה.

מאמן הקבוצה, אורי קרגולה, אמר על הניצחון:" היה משחק במגרש קשה, אני סבור שהרבה קבוצות לא ינצחו באזור. אני לא רוצה להתעסק בהבדלים בין הקבוצות כי אני מכבד את היריבה ואת הקבוצה שאנחנו משחקים נגדה. בשורה התחתונה עשינו ניצחון מתוק עם המון אופי. אמרתי ואני אמשיך לומר, אנחנו לא נמדדים בחודש אחד אלא בעונה שלמה ואני מסתכל כרגע על הדרך ומה שהשחקנים נותנים על המגרש - זה מה שחשוב. יש מספר דברים לשפר ובשביל זה אני מאמן, לשפר ולעשות דברים שאני רואה לנכון יותר טוב. נכון להיום יבנה מתרכזת במשחק הבא ולא בשום דבר אחר".

כובש שער הניצחון, דור מוסקוביץ', סיכם: " עבדנו קשה בכדי להשיג ניצחון חשוב. שמח שעזרתי לקבוצה – המטרה היא להמשיך לעבוד קשה כדי לשמור על יציבות".

במחזור הבא יבנה תארח את מכבי יפו בבית. המשחק יערך ביום שני 15/10 בשעות הערב.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: