יום שני, 17 בפברואר 2020, כ"ב שבט ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

צרכנות ביבנה

צרכנות ביבנה , כלכלת המשפחה ביבנה , צרכנות נבונה ביבנה , כסף ביבנה , אנשי עסקים ביבנה, עסקים ביבנה, עסקים נבחרים ביבנה

אזרחות אירופאית – מי זכאי?

בתקופה האחרונה, שומעים בכל פינה בנוגע לדרכון האירופאי/ פורטוגלי/ ספרדי. מה זה אומר?, מי יכול? ומה התנאים?

פורסם בתאריך:


יצאנו לשאול, את מיכל אוחיון  מPortugal UCI המתמחה בהוצאת אזרחויות ותושבות קבע בפורטוגל, ספרד וקנדה.

אז נתחיל בשאלה הברורה, מי יכול להגיש בקשה לאזרחות אירופאית?
 

כל יהודי ממוצא מרוקאי ,טורקי, ספרדי, טריפוליטאי, מצרי, עירקי ,אלג'ירי , איטלקי, טוניסאי ועוד.  
ממשלת פורטוגל העבירה בשנת 2015 את חוק האינקוויזיציה, שלפיו צאצאי היהודים שעזבו את המדינה החל מסוף המאה ה- 15 ואילך יהיו זכאים לבקש אזרחות פורטוגלית וספרדית.

בתקופת האינקוויזיציה בפורטוגל היו נתונים היהודים במדינה לרדיפה והמרה בכפיה לנצרות, לכן מבקשת כעת ממשלת פורטוגל ובצדק, לחזק את הקשרים עם הקהילות היהודיות ברחבי העולם, באמצעות מתן אזרחות לאלו הזכאים לה.

 

למה כדאי להוציא אזרחות פורטוגלית?

 

פורטוגל שייכת לאיחוד האירופאי, משמעות הדבר היא, שבעלי דרכון פורטוגלי נחשבים אזרחי האיחוד האירופאי וניתנת להם האפשרות לנוע בחופשיות בין מדינות האיחוד. בנוסף, ניתנות זכויות מגורים, עבודה, לימודים ועוד, בכל המדינות החברות באיחוד האירופאי.

מדובר כאן בהזדמנות נדירה לשיפור איכות החיים, כיוון שבחלק ממדינות האיחוד הלימודים ניתנים בחינם, ואיפה שהלימודים כן עולים כסף, הם עדיין זולים יותר ברוב המקרים לעומת הארץ. בעצם הוצאת האזרחות האירופאית תעניק למבקש ומשפחתו את היכולת החופשית לחיות, לעבוד, ללמוד בכל מקום באירופה שבו תחפוץ נפשו.

 

 

האם האזרחות הפורטוגלית תקפה לכל החיים?

התשובה היא כן! , מהרגע שאתם נחשבים אזרחים בפורטוגל, התוקף הוא לכל החיים. את הדרכון עצמו תצטרכו לחדש אחת ל- 5 שנים, כאשר באפשרותכם לעשות זאת בקונסוליה בישראל או בליסבון שבפורטוגל.

 

כיצד עובד התהליך של הוצאת האזרחות?

משרדנו מספק שירות לפיו, מועמדים יכולים לפנות אלינו על מנת לבדוק את זכאותם בחינם וללא כל התחייבות.

משרדנו יבחן את השושלת המשפחתית ויקבע אם המועמד זכאי או לא לקבלת האזרחות.
במידה ונמצאתם זכאים, צוות UCI הכולל צוות מומחים, עורכי דין ומתרגמים בישראל ובפורטוגל יטפלו בכל ההליך על כל שלביו, באופן יסודי ואישי עד קבלת האזרחות המיוחלת.

 

משרדנו מתחייב ל- 100% הצלחה. החלק החשוב ביותר בכל התהליך, הינו קבלת אישור עקרוני מהקהילה היהודית שמכירה במועמד כצאצא לגירוש ספרד. משרדנו לא יגבה תשלום לפני שידאג קודם עבור הלקוח לקבלת אישור זה. לפיכך, הנוסחה מאוד פשוטה:  לא קיבלת – לא שילמת!
 

קיימים בשוק כיום לא מעט משרדי עו"ד וחברות המעניקות שירות וסיוע בהוצאת אזרחויות זרות בכלל ופורטוגליות בפרט. מה שעושה את ההבדל הוא רמת המקצועיות, השירות והבנה יסודית של הדרישות תוך טיפול מהיר ומקיף בכל לקוח.

 

UCI הוא המשרד מוביל בענייני הגירה והוצאת אזרחויות זרות. המשרד ממוקם באשדוד ומספק את שירותיו ללקוחות מכל קצוות הארץ ובחו"ל. למשרד ותק של מעל ל- 17 שנים עם הצלחה מוכחת בליווי אלפי משפחות.


לבדיקה ראשונית טלפונית ותיאום פגישה, ניתן ליצור עמנו קשר בטל: 08-6640006.

שד' ירושלים 18, מגדלי K

אשדוד,77441

אתר  - uci-portugal.co.il

מייל: office@uci-portugal.co.il

 

 

 

 

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: