יום שבת, 06 ביוני 2020, י"ד סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

צרכנות ביבנה

צרכנות ביבנה , כלכלת המשפחה ביבנה , צרכנות נבונה ביבנה , כסף ביבנה , אנשי עסקים ביבנה, עסקים ביבנה, עסקים נבחרים ביבנה

איך לבחור רהיטים למשרד?

שטח המשרדים שלכם אמור להציג תמונה המשקפת אמון, מקצועיות ומעל לכול, סביבת עבודה נכונה

פורסם בתאריך:


עיצוב המשרד ובחירת הריהוט למשרד, יכולים להשפיע על הלקוחות ועל העובדים שלכם. לכן, אל תתייחסו לכך בקלות ראש. באופן אידיאלי, שטח המשרדים שלכם אמור להציג תמונה המשקפת אמון, מקצועיות ומעל לכול, סביבת עבודה נכונה המאפשרת לצוות העובדים וללקוחות ליהנות גם ממערכת יחסים נעימה וגם מסביבת עבודה יעילה ומפנקת.

הרצון לעשות רושם טוב על הלקוחות, הוא אחד הסיבות העיקריות לעיצוב נכון של החלל ולבחירת ריהוט משרדי איכותי, כולל שולחן וכיסאות לחדרי ישיבות, ספות ישיבה בפינת האירוח, ואפילו פינת קפה אשר משרתת את העובדים והלקוחות. אבל הרושם על הלקוחות אינו הגורם היחיד לעיצוב ראוי. כדי להשיג רמת פרודוקטיביות יעילה ומערכת יחסים נחמדה בין העובדים שיפעלו יחדיו להצלחת הארגון, חשוב ליצור עבורם סביבת עבודה ידידותית, בריאה ונוחה.

 

לשים לב

קחו נשימה עמוקה, עצמו עיניים ונסו לראות בעיני רוחכם איך נראה המשרד שלכם בעיניהם של אנשים אחרים, הן עובדי המשרד והן האורחים שנכנסים אליו בגלל קשרים עסקיים ואחרים. כך תוכלו לקבל מושג טוב יותר איך בדיוק יכול חלל המשרד שלכם לעזור או לעכב את העסק שלכם.

מה שעשוי להיראות ממבט ראשון כמו אזור עבודה מכובד, עלול להיות ׳שובר עסקה׳ פוטנציאלי ללקוחות מסוימים, או לחילופין, יכול לסייע לכם להגשים חלום אשר נוגע לעסק שלכם.

לא רק שאתם צריכים לקחת בחשבון את האופן שבו המשרד שלכם נראה בפועל, אלא שאתם צריכים גם לשקול איך הבניין עצמו מייצג את החברה שלכם. משרד מודרני, מעוצב כראוי אשר שוכן בתוך מבנה מוזנח ובלוי, עלול ליצור רושם מזיק ומרתיע.

 

לתכנן היטב

כשאתם עומדים לפני עיצוב המשרד ורכישת ריהוט משרדי חדש, צאו החוצה לטיול קצר, והתבוננו היטב עם מה מתמודדים הלקוחות שלכם עוד לפני שהם בכלל נכנסים לבניין. האזור החיצוני צריך להיות נוח ונקי. הוא צריך לעשות רושם טוב מהרגע הראשון שבו הלקוח מגיע לפה.

וכשהם נכנסים למשרד שלכם, הם אמורים לפגוש אזור קבלה יעיל וחופשי מכול עומס מיותר. אזור אשר אמור להעניק תחושה של ביזנס ושל ׳ברוכים הבאים׳.

דברים קטנים כמו שכבת צבע יכולים להאיר באופן דרמטי את האזור ולשנות את החדר כך שיעשה רושם חיובי. בחרו את ערכת הצבעים שבה תצבעו את המשרד בזהירות רבה כיוון שהצבעים שתבחרו יכולים לשקף את סוג העבודה שאתם עושים ולעורר השפעה חיובית.

 

שיקולי ריהוט

ולאחר שבחרתם את הצבע הנכון, אתם אמורים לתת את הדעת בכובד ראש על הרהיטים המתאימים למשרד שלכם.

רהיטים אלה צריכים להיות לא רק נוחים לכם ולצוות העובדים, כדי למנוע בעיות בעיניים או בגב, אלא הם צריכים גם להיראות מקצועיים, ולהיות מספיק איכותיים כדי לשמש אתכם יום יום במשך תקופה ארוכה, ולשוות למשרד שלכם רושם טוב אשר חיוני מבחינת ההתרשמות של הלקוחות שלכם. ריהוט משרדי אינו זול, אבל השקעה בריהוט טוב ואיכותי, משתלמת לטווח הארוך.

אם אתם מחשיבים את העסק שלכם כייחודי, אזי חלל המשרד אמור לשקף זאת. ועל ידי הזמנת ריהוט מותאם אישית למשרד, תוכלו לשלב בתוכו את הלוגו שלכם, ולהציג את הזהות הארגונית שלכם.

כדי להתגבר על עומס הניירת והתיקים, יהיה עליכם להתייחס גם לפתרונות אחסון מתאימים. בלגן במשרד, לא רק שאינו נראה טוב, אלא גם יעשה רושם רע על הלקוחות שנכנסים למשרד.

מערכת תיוק נכונה או ארון אחסון יכולים לעזור לכם לשמור על מראה מקצועי ולהבטיח שהמשרד יישאר מאורגן בכול עת. בנוסף, כדאי לוודא שאתם מקצים אזור אשר יוכל לשמש לפגישות פרטיות.

 

תאורה ואביזרים

התאורה חשוב מאוד בכול משרד, כיוון שהיא מאפשרת לעובדים לעבוד טוב ובגלל שבכוחה ליצור את האווירה הדרושה כדי לעורר השראה בקרב הצוות והלקוחות.

האיזון בין תאורה ״מוסדית״ מדי או ״אפלולית״ מדי, הוא די מסובך. לכן, חישבו על האפשרות לשלב בחלל כמה מקורות אורות נוספים. בסופו של דבר, המטרה שלכם היא ליצור חלל משרדי מואר היטב אבל לא חשוף לתאורה חזקה מדי.

הוספת אביזרים מסוימים יכולה לעזור ליצור תחושה מקצועית מבלי להפוך את המקום לאישי מדי. ציור יפה או יצירת אומנות, כמה צמחים או לוגו מעוצב היטב של החברה, אשר ממוקם במקום טוב, כל אלה יכולים להפוך חלל משרדים עלוב לחלל מעניין ומלא חיים.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: