יום חמישי, 09 באפריל 2020, ט"ו ניסן ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

חדשות ביבנה

חדשות ביבנה, חדשות,מוניציפאלי, מכבי צבי יבנה, חדשות בכל העיר ביבנה, ניוז ביבנה, סטטוס יבנה, מערכת עיתון סטטוס יבנט,פלילים ביבנה,פשע ביבנה,פשיעה ביבנה,רצח ביבנה,דקירה ביבנה,שוד ביבנה,גניבות ביבנה,פריצה לבית ביבנה

אין לצאת מהבית לפארקים ולגינות משחקים

צוותים הונחו לנעול את השערים ולהציב שילוט כי חל איסור מוחלט להשתמש במתקנים

פורסם בתאריך:


ראש העיר, צבי גוב-ארי הנחה את צוותי השטח של עיריית יבנה ליישם את ההנחייה שאין לצאת מהבית לפארקים ולגינות משחקים או למרחבים ציבוריים אחרים. הצוותים הונחו לנעול את השערים ולהציב שילוט כי חל איסור מוחלט להשתמש במתקנים ולהתקהל בשל נגיף הקורונה.

בעיריית יבנה מציינים כי ייפעלו לאכיפת איסור השימוש במתקני הספורט, הפארקים וגני המשחקים ברחבי העיר. חרף העובדה שהעירייה ביצעה בימים האחרונים חיטוי של מתקני המשחקים, הספורט והשטחים הציבוריים, קיים צורך להפסיק את השימוש בהם בגין ההנחיות לצימצום חשיפה להידבקות. כמו כן, העירייה תפסיק את התאורה במתקנים החל מהשעה 19:00.

ראש עיריית יבנה, צבי גוב-ארי, ציין: "אמנם הנחיות אלה מקשות על השגרה ויוצרות קשיים לא מעטים, אולם חשוב לי לציין כי העניין הוא בנפשנו! יש לפעול בכל דרך למניעת התפשטות הנגיף ולמנוע מצב בו לא ניתן יהיה לשלוט בטיפול בנפגעים מהמחלה. אנא הקפידו חרף הקושי וראו בעניין זה אחריות אישית וציבורית מוחלטת. אני סמוך ובטוח כי אנו כתושבים נדע לעמוד בכל דרישה על-מנת למזער את הסיכון ובעתיד לצאת מהמצב ללא היפגעות. בהזדמנות זו תודתי שלוחה לצוותים העירוניים הממשיכים לפעול במתכונת מלאה על-מנת לתת מענה לכל צורך."

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: