יום ראשון, 05 באוגוסט 2020, י"ג תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

''אין סיבה לסכן חיי אדם בגלל הכדורגל''

תום מדהלה ממכבי יבנה מתרגל למצב החדש: "זה מרגיש כמו סוף העונה''

פורסם בתאריך:


שחקנה של מכבי יבנה, תום מדהלה, היה בתקופה אישית נהדרת עם שערים בכל משחק כמעט בחודש האחרון אך זה נקטע ביעף עם התפרצות הקורונה בישראל. עכשיו הוא מדבר על המצב החדש שנוצר: "התחושות מעורבות, מצד אחד עצרו לנו את הכל. מצד שני חייבים להישמע להוראות של משרד הבריאות ולא לזלזל אפילו לא לרגע בנגיף הזה. בימים אלה אני עוזר להורים שלי לעבור דירה, אז זה קצת משאיר אותי שפוי בתוך כל הבלאגן הזה''.

מה קורה בקבוצה?

"כרגע אין אימונים, המועדון עובד על פי ההנחיות ולא מקל ראש בכך. מאמן הכושר שלנו שלח לנו תוכנית אימונים אישית לכל השחקנים ועל פיה אנחנו מתאמנים כמה שאפשר. כולנו בקשר, זה מרגיש כמו סוף עונה, זה ברור שיש חוסר וודאות לגבי הרבה דברים, מקווים שדברים יסתדרו לטובה''.

מה עמדתך לגבי נושא הליגה?

''לדעתי הבריאות היא מעל הכל. אין סיבה לסכן חיי אדם בגלל הכדורגל ובגלל ספורט בכלל. אני בטוח שהגורמים המנהלים ימצאו פיתרון הגיוני לכל הקבוצות ומקווה שהדברים יגמרו במגרש הכדורגל. אני מאמין שכן נחזור לשחק בקיץ. אם ליגת העל תחזור לשחק אין סיבה שהליגות הנמוכות לא יחזרו לשחק''.

צילום - גבי רבוא

 במידה והליגה תחודש, זה עלול לפגוע בכם?

"במידה והליגה תחודש זה ישפיע על כל הקבוצות, לא היו אימונים סדירים, ההמשכיות נעצרה ובכלל זה ירגיש כמו עונה חדשה לגמרי. הקבוצות שיבינו את המצב הכי מהר יהיו אלה שיהיה להן יותר קל להתאקלם למצב הזה''.

היתם בתקופה טובה, איך הרגשת שהבנת שזה לא ימשיך?

''תחושות של אכזבה ובעיקר הבנה. הבנה שהמצב הקיים לא יכול להימשך ושחיי אדם לא יכולים להיות בסכנה. אבל גם אכזבה שלא הצלחנו לסיים את העונה. המצב החדש פוגע בכולם. שכירים, עצמאיים, חברות ענק''.

מתי תחזרו לשחק?

"אני מאמין ומקווה שכמו שהסארס אז בשנות ה90 פשוט נעלם, כך גם הקורונה תיעלם. נקווה לימים טובים יותר וחזרה מהירה לשגרה הכל כך אהובה עלינו. אני מאחל לכולם בריאות וכמובן להישמע להוראות משרד הבריאות והממשלה. רק ביחד נצא מהמשבר הזה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: