יום ראשון, 16 ביוני 2019, י"ג סיון ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

בריאות הגוף והנפש ביבנה

בריאות הגוף והנפש, בריאות ביבנה, קופות חולים ביבנה, מרפאות ביבנה, בית מרקחת ביבנה, בתי מרקחת ביבנה, פסיכולוג ביבנה, פסיכולוגים ביבנה

אין קיצורי דרך לשום מקום ששווה להגיע אליו!

טור ספורטיבי מאת אוהד ברמן

פורסם בתאריך:


בטח יצא לכם לשמוע על שיטות אימון מהפכניות שמפעילות את השרירים במקומכם, דיאטות שתוך 17 ימים יהפכו אתכם לחטובים ורזים או כל מיני מכשירים ומתקנים שפשוט יהפכו את חייכם מקצה אל קצה. אם הצליח לכם אולי באמת שיחקתם אותה ואתם באמת יוצאי דופן, אבל ההיסטוריה והסטטיסטיקה מלמדים אחרת.

 

אז מה צריך באמת כדי להצליח?

 

 C:UserskerenDesktopdesbarefitFwd_ טור שבועי - אוהד ברמן - כושר ובריאות - kerenovadia0809@gmail.com - Gmail_filesתמונה לטור 020517.JPG

 

מוטיבציה

אם עדיין אין לך את הדרייב הזה בבטן, הרצון לצאת עכשיו, לטרוף את העולם, לשבור יעדים חדשים ולהוכיח לעצמך שאין דבר בלתי אפשרי. צר לי לאכזב אך כלום לא יעזור.

 

יסודות

אחד הדברים שרבים אינם מודעים אליו וגם כאשר מודעים נוטים לדלג עליו הוא נושא התנועה.

תנועה בנויה בראש ובראשונה מהיכולת להיכנס לטווח התנועה האופטימלי מבחינה מכנית.  המרכיבים העיקריים לייצור תנועה תקינה ואיזון שרירי הם גמישות מפרקית, כוח והבנה מעמיקה בנושא טיפוח יציבה.

לרוץ קדימה לפני שיש טכניקה נכונה ובסיס איתן של תנועה ומיומנויות זה כמו לנסות לבנות בניין על זרדי ענפים ולקוות שיחזיק לאורך שנים.

 

שיטתיות

תופעת העדר, אותה תופעה שגורמת לכולם לקנות את אותם רכבים, אותם מותגים ואותם מוסכמות חברתיות היא לא תמיד נכונה לנו. ראו לדוגמא כיצד השפיע עלינו המהפכה החקלאית שהפכה אותנו כחברה יותר חולים, שמנים וסובלים מעליה ניכרת בתחלואה. לפני שאתם רצים להתאמן או לאכול כמו כולם, עשו חושבים ובדקו האם אתם באמת רוצים להיות כמו כולם? גם אתם רוצים להתאמן בחדר כושר ולהפסיק תוך 3 חודשים (50% ע״פ הסטטיסטיקה) האם אתם מחפשים פיתוח גוף? בריאות? יכולות גופניות?

 

תזונה - ניפוץ מיתוסים

ארוחת בוקר היא הארוחה הכי מיותרת ביום!

הגוף שלנו לא עובד על קלוריות!

סוכרים = פחמימות!

שומן לא משמין!

 

עם 13 שנות ניסיון ועשרות אלפי סיפורי הצלחה אי אפשר להתווכח!

לקבלת ייעוץ והתאמה אישית ללא התחייבות

חייגו עכשיו 050-9177707

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: