יום רביעי, 12 בספטמבר 2020, כ"ב אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

אין שינוי

שלושה משחקים בעידן זוזוט ומכבי יבנה עדיין בלי ניצחון * רועי דיין צפוי להצטרף במקום טל איילה

פורסם בתאריך:


במכבי יבנה קיוו שעם הגעת מאמן העבר, יוסי זוזוט, הדברים יחלו להתחבר במועדון אבל בפועל, אחרי שלושה משחקים הקבוצה עם שער אחד ושתי נקודות מתוך תשע אפשריות. מכבי יבנה מדורגת במקום הלפני אחרון, כאשר רק קרית גת החלשה מתחתיה עם 0 נקודות וכרטיס מובטח לליגה ב'. הליגה בוחרת למכבי יבנה ועושה רושם שאזור, שעריים ומכבי הרצליה יאבקו עימה על ההישרדות במהלך הסיבוב השני. החיזוק שהגיע בינתיים לא הוכיח את עצמו והתבוסה מול יפו בהחלט משאירה מקום לדאגה.

הצופים שהגיעו למשחק ראו את המצב הראשון כבר בדקה השישית עם התקפה של יפו באגף שמאל: כדור רוחב טייל בחופשיות ברחבת יבנה ובסופו של דבר הגיע לגיל קיין שבעט ולוי הדף. בדקה ה-13 גבאי הרחיק לא טוב כדור פשוט, זה הגיע למרחק של 22 מטרים מהשער, אז בילס ניגש לבעיטה וזה הלך שטוח מחוץ למסגרת. בדקה ה-16 נגיחה של קיין מצאה את הרשת של לוי, 1-0 ליפו. בדקה ה-26 כדור חופשי ליפו: תרגיל טוב של ארזואן הביא כדור לרחבה, אילוז בעט וזה נבלם על ידי הגנת יבנה.  בדקה ה-29 בר גלילי הגביה לרחבה ועידו וקנין נגח מעל המשקוף של יבנה. בדקה ה-31 נתי ארזואן הכפיל את התוצאה עם עוד שער בנגיחה, 2-0 ליפו. בדקה ה-33 נגר קיבל כדור יפה אך הבעיטה שלו הלכה מחוץ למסגרת. בדקה ה-36 כדור חופשי של יבנה 35 מטרים אלכסונית משמאל, מדהלה הגביה לרחבה יפה מאד, הכדור ננגח פעם אחת לגובה, את הריקושט לקח שולקובסקי שבעט לא מספיק טוב ושוער יפו לקח. בדקה ה-41 יבנה נותרה בעשרה שחקנים אחרי שאורי פסו הורחק. בדקה ה-43 מתפרצת של יפו, שוסטר נתן כדור יפה לבלם קיין, שבמצב טוב לכבוש פשוט התמהמה והחמיץ. 2-0 בהפסקה.

בדקה ה-47 איבוד כדור של יפו הוציא את יבנה למתפרצת מהירה, רודיונוב התקדם מעט עם הכדור אך שיגר כדור לשחקים כשעד לרגע זה השחפים תרים אחריו. בדקה ה-53 התקפה של יפו מימין. גלילי כדרר, חתך לאמצע ומ20 מטרים בעט טוב למרכז השער ולוי קלט. בדקה ה-55 עוד התקפה של המקומיים, הפעם מהאגף השמאלי. ארזואן חדר לרחבה, עבר יפה את זוזוט, הגביה כדור טוב בחצי גובה וקיין נגח החוצה. בדקה ה-59 עומר יעקב הגביה לרחבה ותום מדהלה החמיץ מצב טוב. שלוש דקות אחר כך ברטקובסקי ניסה את מזלו מחוץ לרחבה וזה הלך גבוה. בדקה ה-83 התקפה של יבנה מצד ימין, כדור רוחב שנשלח על ידי ארזואן, חזר לבן דיין שניסה לבעוט וזה חדר לרשת של לוי, 3-0 למכבי יפו.  בדקה ה-87 התקפה של יבנה, הכדור הגיע לאיילה שעצר ובעט מ16 מטרים אלכסונית אך זה הלך מעל השער של יפו. 3-0 בסיום.

שוער יבנה, עידו לוי, סיכם: "אם לא נתחזק ונמשיך להציג יכולת כזאת אנחנו נרד ליגה- חייבים להתעורר ומהר לפני שהליגה תברח לנו. אני בטוח שזוזוט יכול לעשות את השינויים. חוץ מ-20 דקות במחצית השנייה, בשאר המשחק לא היינו מספיק מחויבים. קיבלנו שערים שטותיים שאחר כך קשה היה לחזור. אני מקווה שנעשה את השינויים הנחוצים בתקופה הקרובה והקבוצה תצא לדרך חדשה".

המשחק הבא של מכבי יבנה יהיה ביום שישי בבית מול הפועל מרמורק.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: