יום שבת, 30 במאי 2020, ז' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

צרכנות ביבנה

צרכנות ביבנה , כלכלת המשפחה ביבנה , צרכנות נבונה ביבנה , כסף ביבנה , אנשי עסקים ביבנה, עסקים ביבנה, עסקים נבחרים ביבנה

אכזבה במספר המבקרים

היענות דלה של תושבי יבנה במרכזים המסחריים לאחר הקלת הסגר

פורסם בתאריך:


מתחם ה-G שהוא שוקק חיים ובמבקרים ברוב ימות השנה, נפתח היום לרווחת התושבים, אך הענות היום הוסיפה להיות דלה. בעלי החנויות בשדרות דואני, שאף הם התברכו במבקרים רבים לפני משבר הקורונה, עדיין לא יכלו לשחרר חיוך רחב לאור העבודה שלא נרשמה כמות גדולה של קונים.

חנן, בעל רשת בית הפנקייק המקורי במתחם: "פתחנו רק בינואר האחרון. תקופה הקורונה השביתה את העסק שלי חודשיים. חווינו פגיעה כלכלית, ותוסיף את זה שלא הגיע לנו עזרה מהמדינה כי אנחנו עסק חדש. רק מחכים שיפתחו אותנו. איני מבין את החלטת ראשי המדינה ומשרד הבריאות, לאור זה שפתחו הכל ורק את המסעדות לא. יש לנו כאן תפריט עשיר ומגוון שמחכה לתת ללקוחות שלנו את מבוקשם. אם מכון כושר, וספריות פתחו, אז למה אי אפשר לשבת במסעדה?".

ראש עיריית רחובות רחמים מלול שהגיע אל השוק העירוני מלווה בליאור שוקרי, ראש אגף הפיקוח העירוני. מלול עבר בין הסוחרים ושוחח עימם על ההנחיות של משרד הבריאות, שאל האם חסר להם משהו וכיצד יוכל לסייע. הסוחרים הודו לו וצעקו לעברו: "רחמים, אנחנו אוהבים אותך".

מלול אמר: "אני מאוד שמח שפתחנו את השוק. ליבנו היה עם הסוחרים שדווקא בחודשים הכי חמים של פסח השוק היה סגור. אני שמח שסופסוף הממשלה החליטה לפתוח אותו. העירייה דאגה לכל הסידורים, לכל הבדיקות והפקחים. אני שמח לשמוע מהדיווחים שברוך השם הייתה תנועה של קונים ומקווה שמיום ליום זה יילך ויתגבר. בנוסף, הפקחים מדווחים שהקהל ממושמע – וזה מה שחשוב".

קניון עופר רחובות: בעת כניסתנו לקניון היה ניתן להבחין בכמות הדלה של הקונים, עובדי עירייה אשר דאגו לוודא שההנחיות נותר על כנו. בעל חנות בגדים שבחר להישאר אנונימי ציין: "ישנה אכזבה גדולה מהכמות. לרוב בשעות הללו הקניון מוצף. זה לא אותו הדבר, מהבוקר אנחנו מחכים לציבור".  בעל חנות נוספת סיפר: "מחכים שישטפו כאן את הקניון כמו שהיינו רגילים במהלך השנים האחרונות. המשבר הרג אותנו, נקווה שבקרוב נתאושש כמה שאפשר".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: