יום ראשון, 16 ביוני 2019, י"ג סיון ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

"אליפות לא לוקחים במחזור השני"

בית''ר יבנה גברה 1-0 על בית שמש והמאמן, שי חג'ג', נשאר עם הרגליים על הקרקע

פורסם בתאריך:


ביתר יבנה תצא ביום שלישי הקרוב לאשדוד למשחק מול בני אשדוד במסגרת המחזור השלישי של ליגה ג' מרכז. חניכיו של שי חג'ג' יגיעו למשחק אחרי שגברו 1-0 בסוף השבוע על עירוני בית שמש ובכך שמרו על מאזן מושלם בליגה עם שני ניצחונות משני משחקים. את השער לבית''ר כבש אלירן כהן בדקה ה-37 ועד הסיום יבנה לא ספגה.

מאמן הקבוצה, שי חג'ג', נשמע מרוצה:" היה משחק לא פשוט מול בית שמש, מדובר בקבוצה עקשנית שיודעת להסתגר טוב אבל אני שמח על 3 הנקודות שידענו לקחת. אני מרגיש מצוין, זה לא זר ,אני כבר 17 שנה מאמן כדורגל - מרגיש סיפוק והנאה בכל אימון ומשחק".

מה עשה את ההבדל?

"מה שעשה את ההבדל זה המשמעת והדבקות בדגשים שהשחקנים מקבלים באימונים, יותר שקט נפשי, משמעת טקטית וסבלנות. חוסר הידיעה במהלך השבוע אם יש משחק או אין משחק (רק ביום רביעי בית שמש נרשמה) גרם לשחקנים להיות מעט שאננים והיה קושי בקטע המנטלי להשאיר את השחקנים דרוכים למשחק. לגבי המשחק עצמו ידענו לקראת מה אנחנו הולכים, קבוצה שתסתגר ותעביר זמן. היה חשוב שנהיה עם המון סבלנות ואמונה, אני שמח על 3 הנקודות שידענו לקחת במשחק כזה".

מה הפוטנציאל שלכם העונה?

"יש לנו קבוצה טובה עם בסיס מצוין, באתי עם הדרך והערכים שאני מאמין בהם ולאט לאט הם נטמעים בשחקנים. אנחנו עדיין לא ביכולת שאני רוצה לראות, אנחנו ממשיכים לעבוד חזק באימונים על מנת להגיע מוכנים בצורה הטובה ביותר לכל משחק וכך גם התוצאות יהיו בהתאם.  אני מרוצה מהנחישות והרצון שהשחקנים הראו במשחק, יש מספר דברים שנשפר להמשך בקבלת ההחלטות ולדעת להפוך את המשחק ליותר פשוט מבחינתנו".

רק עלייה באה בחשבון?

"אנחנו רק במחזור השני, הליגה עוד ארוכה, אליפות לא לוקחים במחזור השני. כמובן שיש מטרה להתברג בראש הטבלה אבל בדיבורים לא מגיעים רחוק, להגיע למקום ראשון תמיד אפשר, ברגע שנגיע לשם אנחנו נצטרך לעשות הכל על מנת להשאר שם עד הסוף, פה העוצמות של הקבוצה יבואו לידי ביטוי בכל המובנים".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: