יום שבת, 19 באוקטובר 2020, א' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

אליצור יבנה: קפטן הופמן ממשיך, ניב ברקוביץ מצטרף

הקפטן המקומי אלעד הופמן שגדל במועדון היבנאי ויתר על הצעות בליגת העל ובלאומית ובחר להשאר בבית החם ביבנה שמצרפת גם את ניב ברקוביץ

פורסם בתאריך:


שני השחקנים סיכמו אמש את תנאיהם בקבוצה באמצעות סוכנם תומר דרעי, ויובילו את הקו הקדמי. ביום רביעי 26/8 תערוך הקבוצה משחק הכנה בבית מול מכבי רעננה בשעה 11.00.

ניב ברקוביץ': "אני מאד שמח להצטרף למועדון  אליצור יבנה שידוע כמקום מאד מסודר, משפחתי וחם עם שאיפות גבוהות ומאמן מצויין שאני מאד מעריך מקצועית ואישית. אני בטוח שיחד עם כל סגל השחקנים שבקבוצה נוכל להגיע למטרות שהמועדון מכוון אליהן".

בהנהלת הקבוצה מאד רצו לראות את הופמן ממשיך במועדון."אני מאוד שמח שהקפטן שלנו, אלעד הופמן, נשאר איתנו לעונה נוספת. אלעד הוא נכס מקומי למועדון שדווקא בקיץ לא פשוט שכזה, הראה סולדיריות גדולה לעיר ולמרות מספר הצעות רב, בחר להמשיך לייצג את עירו ולהיות עוגן בקבוצה", אמר יו"ר הקבוצה שאול דוד. 

הופמן: "יבנה זה הבית שלי ואני שמח להמשיך במועדון שבכל שנה עושה התקדמות בכל הרמות. נעבוד קשה כדי לעשות עונה טובה ושנוכל להיות גאים בעצמנו".

מאמן הקבוצה, שי סגלוביץ: "לאחר מסע לא קל  ומאמצים גדולים של ההנהלה שלנו, הצלחנו למצוא את הנוסחא המתאימה כדי להרכיב קו קדמי מהטובים בליגה. מנסיוני עם ניב בנהריה אין לי ספק שהוא יצעיד אותנו למקומות שאנחנו רוצים להיות וביחד עם הופמן ויתר השחקנים שלנו יובילו את אליצור יבנה לעונה טובה".

צלם: לאוניד קרייזר

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: