יום שני, 18 בדצמבר 2019, כ' חשון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

אלעד גבאי - בדרך לשדרוג 'מכבי יבנה': "מוטיבציה וקו מחשבה"

פורסם בתאריך:


מכבי יבנה תפתח את אימוניה ב21/7 ותערוך מספר משחקי הכנה לאחר מכן: 
29/7 מול קטמון בחוץ בשעה 17.30
5/8 מול הפועל אזור בבית בשעה 17.30
9/8 מכבי שעריים בבית בשעה 9.00
16/8 מכבי הרצליה בבית בשעה 9.00
27/8 ירמיהו חולון בבית בשעה 17.30.
 
גם השכנות שלה לא נחות וב18/7 הפועל לוד תארח את הפועל קרית אונו (18:00).
 
אלעד גבאי, שחקנה החדש של מכבי יבנה, מדבר על לקראת העונה הבאה: "אני מגיע עם המון מוטיבציה ורצון להצליח לתרום מהניסיון ומהיכולות שלי לטובת הקבוצה. ההתקשרות נעשתה דרך המאמן עידן בראון. ברגע שהוא חתם הוא דיבר איתי והתחברתי מאוד אל קו המחשבה שלו, אל ה'אני מאמין' שלו ואל המקצוענות שהוא מביא איתו".

עם החתמת שחקן ברמתך – יבנה מועמדת לעלייה.

"כמובן שיש מטרות, להגיע הכי גבוה שאפשר. אנחנו רוצים להיות פקטור משמעותי בצמרת ולרוץ חזק עד הסוף. חובת ההוכחה היא עלינו, ונעשה הכל בשביל לעמוד במטרה בסוף העונה".

מי עוד חיזרו אחריך?

"היו לי מספר הצעות, גם מהלאומית וגם מקבוצות הליגה. קיבלתי החלטה שאם אני לא בליגת העל אז אני הולך עם מה שאני הכי מתחבר אליו. הפרויקט המדהים שנבנה ביבנה מדבר אליי מאוד, וזה בדיוק מה שאני רוצה בשלב הזה בקריירה. באתי מבחירה ואני בטוח שעשיתי בחירה נכונה".

להגיע לליגה א' זוּ לא ירידה ברמה עבורך?

" במשך רוב הקריירה שלי הייתי בליגת העל ולשמחתי גם בטופ תמיד. אני מגיע לליגה א', ליבנה, במטרה ברורה להצליח עם הקבוצה כמה שאפשר ולתרום לה מהיכולות ומהניסיון שלי. אני בחרתי להגיע לפה כי זה דיבר אליי מאוד. אני לא חושב שיש הרבה הבדל בין הלאומית לליגה א', הרמה ממש שוויונית בין הקבוצות ורואים את זה לאורך השנים במשחקי הגביע כשהקבוצות נפגשות ביניהן. מבחינתי, כל עוד אני לא בליגת העל אז אין הבדל בין ליגה א' ללאומית, ולמרות ההצעות שהיו לי מהלאומית בחרתי לחתום ביבנה. חזרתי מפציעה עם שיקום ארוך שגרמה לי לעזוב את ליגת העל, בעונה שעברה שיחקתי ב'הפועל פ״ת', והשנה החלטתי ללכת לאתגר שמדבר אליי ולפרויקט שנבנה פה ביבנה ".

פשוט התרגלנו בעבר לשמוע את השם שלך רק בליגת העל.

"כדורגל זה מקצוע מאד דינמי. אחרי קריירה באמת יפה, עם אליפות היסטורית בקריית-שמונה, הופעות בנבחרת ישראל - שזה חלום ילדות של כל ילד שמתחיל לשחק כדורגל לשחק ב'מכבי חיפה' וב'בית''ר ירושלים'. אחרי פציעה כמו שעברתי, בגיל 32, שהשביתה אותי לשנה מחוץ לכדורגל - די ברור שבגיל 33 אחרי פציעה כזאת לא יהיה ביקוש בליגת העל, ואני מקבל את זה באהבה. אני מסתכל אחורה על מה שעשיתי והשגתי ויכול להיות גאה. אני בטוח שלולא הפציעה עדיין הייתי שחקן ליגת-על לגיטימי.  אבל שלא תטעה לרגע - אני מגיע ליבנה מלא מוטיבציה ורעב להצליח עם הקבוצה, ויש לי עוד מטרות ושאיפות לפניי ".

למשל?

"המטרה האישית שלי היא לעלות ליגה עם 'מכבי יבנה' ולגרום אושר לאנשים בעיר ולאוהדים. אין חשש, יש לי כל-כך הרבה ניסיון בכדורגל, ואני יודע שמה שהיה בשנה שעברה לא יעיד על העונה הבאה, במיוחד שהרבה דברים השתנו ורואים את ההחתמות והשחקנים שמגיעים השנה".

אתה מרגיש שהקהל חוזר להתעניין?

"אני תושב העיר ורואה מה קורה פה בימים האחרונים. מהרגע שחתמתי אנשים בכל פינה בעיר פונים אליי ומדברים איתי על הקבוצה. אני בטוח שהאוהדים אוהבים מאוד את הקבוצה והיא חשובה להם. אנחנו, כשחקנים, האחריות עלינו לגרום להם אושר ונחת מהקבוצה, וכמובן לבוא לכל אימון ולכל משחק בכדי לתת את המאה אחוז שלנו. אני בטוח שהדברים יסתדרו ונראה אותם תומכים בנו במגרשים".

יבנה מכוונת לעלייה?

"חד-משמעית כן, אבל אנחנו לא נצא בהצהרות שזאת המטרה. אנחנו מבינים שיש קבוצות עם תקציבים יותר גבוהים שגם מכוונות למעלה. אבל אני בטוח שתהיה פה קבוצה חזקה ומחוייבת,  שתעשה הכל בשביל לרוץ חזק עד הסוף. אני מקווה שגם נשיג את המטרה שלנו בסוף העונה".

צילום: 'מכבי יבנה'

ומבזקון ספורט קטן נוסף: הבלם גיל נחום (23) חתם ויחזק את ההגנה של יבנה העונה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: