יום שבת, 04 באוגוסט 2020, י"ב תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

בריאות הגוף והנפש ביבנה

בריאות הגוף והנפש, בריאות ביבנה, קופות חולים ביבנה, מרפאות ביבנה, בית מרקחת ביבנה, בתי מרקחת ביבנה, פסיכולוג ביבנה, פסיכולוגים ביבנה

אלרגי לתירוצים

הכירו את המאמן דור אזנקוט

פורסם בתאריך:


 

הסיפור מתחיל כשהשתחררתי מהצבא. אחרי שנים בחדר הכושר, שדברים לא זזו בידיוק בקצב ובצורה שרציתי, והתחלתי לחקור יותר את נושא הכושר ולהבין איך מתקדמים בתחום. כמו רוב האנשים מבחינתי הכושר התחלק לחדר כושר, אירובי, וענפי ספורט מקצועיים (שכלל לא נראו לי רלוונטיים)
אחרי למידה ויישום ירדתי קרוב ל-20 קילו והצלחתי לשמור על אחוז שומן נמוך.
מה שתמיד הפריע לי ברקע, זה מחלת האסטמה (קוצר נשימה).
תוך דקות ספורות הייתי נכנס להתקף וחוזר למשאף.לאחר שנה וחצי של אימונים בחדר הכושר ולמידה מעמיקה יותר של תרגילים מחוץ לעולם הכושר שגם פחות רואים שם, הבנתי שאחר הדברים שיכולים לעזור לי לשפר את הטכניקה והתנועה שלי הן נעליים ״מינימליסטיות״ (נעליים המדמות תחושה ומנח טבעי - יחף) מה שהוביל אותי לחנות במועדון BareFit.
במקרה בידוק כאשר הגעתי לחנות, פגשתי את הפרנטר שלי לאימונים - יגל נחמיאס (בידיוק הגיע לפגישה לפני התחלת עבודה במועדון ולא היה לי מושג)
יגל הגיע לאימון התרשמות, ואני קיבלתי הזמנה להתנסות עם הנעליים החדשות.


בסוף האימון הגעתי לכמה וכמה תובנות: הבנתי למה מתכוונים כשאומרים שהאימון מתחיל ברגע שעוזבים את אזור הנוחות, הבנתי שמה שאני רגיל ויודע לעשות אפשר גם לעשות יותר נכון אבל יותר חשוב מזה, זה מה שהכי פחות יקדם אותי. הרגשתי שאפשר להספיק לעשות הרבה יותר בהרבה פחות זמן, הבנתי את הערך של מאמן מקצועי שמסתכל עלי, מחדד ומדייק כל תנועה שלי בזמן אמת, את הכוח של קהילה שדוחפת ומושכת למעלה.
נהנתי הרבה יותר וקיבלתי החלטה להצטרף. (למרות שהיה לי מנוי חינם בקנטרי)
הבנתי את ההבדל בין להתאמן לבד עם ציוד של חדר כושר, לבין להתאמן עם מאמנים במסגרת מדוייקת ועם כלים המאפשרים לי להתפתח.

תוך 4 חודשי, ממצב שלא הייתי שורד את החימום, נפרדי מהמשאף שליווה אותי כל החיים וגילתי תשוקה חדשה לכושר.
אחרי הצטרפו אחי, אמא שלי, אחותי חברים, חברות ועוד.

היום לאחר אימונים והכשרות מקצועיות, אני עומד מהצד השני כמאמן עם הזכות והתשוקה לייצר את השינויים המדהימים האלה אצל כל אחד ואחת מכם.

אני רוצה להזמין אותך לקחת את החיים לך כמה רמות קדימה, להנות מתוצאות שיא בחויה מהנה, מגוונת וחסכונית בזמן ולגלות כמה זה פשוט כשיש שיטה, התמדה וליווי מקצועי.


 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: