יום ראשון, 16 ביוני 2019, י"ג סיון ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

אנחנו עדין כאן

מכבי יבנה גברה על הכח  ר''ג ואותתה לחבורת הצמרת שהיא עוד לא אמרה את המילה האחרונה העונה

פורסם בתאריך:


חניכיו של פיני עייש ידעו שרק ניצחון יחזיר את התקווה לקהל המיואש והם עשו את העבודה עם פתיחה חזקה שהעניקה להם ניצחון 1-2. בעקבות הניצחון עלתה יבנה למקום הרביעי. הפער אמנם מהבכורה הוא 9 נקודות ולא סביר שהצהובים ישיגו את הקטר מקאסם, אבל במועדון מקווים לפחות להשיג את הכרטיס לפלייאוף.

המשחק נפתח עם מצב טוב להכח. בדקה השנייה הלבנים יצאו קדימה, גורמזנו מסר למרום שהוריד בנגיעה ללזמי אבל מול לוי בעט לא טוב וזה חמק החוצה. בדקה החמישית, חטיפת כדור של יבנה במרכז המגרש שלחה את מולט לבדו מול פשכצקי, הקשר הקפיץ יפה מעל השוער וקבע 1-0 ליבנה. בדקה ה-20 איציק אבושדיד מסר לנתי ארזואן באגף השמאלי, פשכצקי יצא גבוה מדי והחלוץ הקומי הקשית מעליו וקבע 2-0 מפתיע. הכח לא נחלמה ושלוש דקות אחר כך אופק מרום הגביה לרחבה, גורמזנו נותר לבד מול לוי וכבש את השער המצמק. 1-2.

בדקה ה-50 מרום בחן את לוי אך הבעיטה שלו מ23 מטרים הלכה מעל השער. יבנה נותרה מאחור והכח הייהת קרובה להשיג שוויון אך לא מצאה את הרשת. בדקה ה-80 נתי ארזואן קיבל כדור ארוך, הקוון סימן נבדל, השופט הורה להמשיך את המהלך, בסופו הכדור נכנס לרשת והקהל של יבנה כבר חגג. השופט , לאחר השער, ניגש לקוון . השניים דנו בנושא והוחלט לבטל את השער בגלל נבדל. הכח ניסתה להשיג שוויון לקראת הסיום אבל לא מצאה את הרשת, 1-2 ליבנה שהחזיר את האמונה לקהל שהיה כבוי לפני המשחק.

חלוץ יבנה נתי ארז'ואן הגיב: "אני שמח שחזרנו לנצח ואני שמח שחזרתי לכבוש. מכבי יבנה עובדת קשה ונמשיך לעבוד קשה כדי לנצח בכל משחק ולהתקדם בטבלה, היה משחק הקרבה של כל הקבוצה. אני מנסה לעשות את העבודה שלי על הצד הטוב ביותר".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: