יום ראשון, 16 ביוני 2019, י"ג סיון ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

בריאות הגוף והנפש ביבנה

בריאות הגוף והנפש, בריאות ביבנה, קופות חולים ביבנה, מרפאות ביבנה, בית מרקחת ביבנה, בתי מרקחת ביבנה, פסיכולוג ביבנה, פסיכולוגים ביבנה

אני לא בגיל להתחיל להתאמן?!

טור ספורטיבי מאת אוהד ברמן

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

אוהד ברמן

אוהד ברמן - מייסד BareFit כושר אמיתי לחיים, 12 שנות הובלה של עשרות אלפי לקוחות לתוצאות שיא בישראל וקליפורניה. מתמחה בנשים בהריון, סוכרת, גיל שלישי, ילדים, ספורטאים וטיפוח יציבה. מראשוני מאמני הקרוספיט (Crossfit) בישראל.

השבוע, כמידי פעם בפעם יצא לי לשוחח עם לקוחה שסיפרה לי שהיא כבר לא בגיל להתחיל להתאמן. ושהיא סובלת מהברכיים, ויש לה שחיקת סחוס ועוד כמה תבלינים ותירוצים. עצרתי רגע לשאול אותה בת כמה היא, היא ענתה לי 54.

הייתי ממש בהלם!

מי שמכיר את הפעילות שלנו יודע היטב שיש בין לקוחותינו לקוחות גם בגיל שלישי, כן גם מעל גיל 80, כן גם אלה שלא המתאמנו מעולם, כן גם עם פריצות דיסק, כאבי גב ומגבלות אחרות. נכון, לפעמים ההמלצה היא להתחיל באימון אישי וערכת הצלחה, אבל מדהים לראות את השינוי והשיפור במיוחד בגיל השלישי.

 

החלק השני שהדהים אותי זה שהיא בטוחה שהיא בגיל השלישי עוד לפני גיל 60!

יש לנו כל כך הרבה דוגמאות לקוחות אחרי גיל-60 שעושות צחוק מלקוחות בנות 20.

מרימות מעל 60 ק״ג מהרצפה. רצות, קופצות ומחייכות לאחר שנפטרו מכאבי הכאב או הברכיים.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הפעם אני פונה לכל הצעירים שמרגישים מבוגרים, לכל הצועדים שבוחרים בהליכות שלא הולכות לשום מקום, לכל ה״מתאמנים״ שיוצאים מהאימון עם מאמץ מתון ללא דופק גבוה, שרירים תפוסים וזיעה.

האימון שלכם מתחיל ברגע שתצאו מאזור הנוחות!

והדבר האחרון שאתם רוצים זה לשבת בבית ולתת לגופכם להתנוון.

אימון גופני נכון, בדגש על אופי פונקציונלי (המדמה תנועות טבעיות מהחיים שלנו) ואימוני התנגדות (כוח) חזקים, הם הפתרון האידיאלי להלחם בהדלדלות מסת השריר, והסיכון מפציעות ונפילות. כמו כן מאיץ את תהליך החיטוב וההרזיה.

 

אז תעשו לעצמכם טובה, חייגו עכשיו

050-9177707 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: