יום חמישי, 04 ביוני 2020, י"ב סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

"אשמח להמשיך ביבנה"

אפיק ניסים מאליצור יבנה מדבר על העונה שהייתה

פורסם בתאריך:


שחקנה של אליצור מדבר בראיון על העונה שחלפה ועל הבית שמצא ביבנה. האם הוא ימשיך במועדון? בראיון סיכום הוא מדבר גם על זה. "אני חושב שהייתה לנו עונה טובה. התחלנו את העונה פחות טוב ואחר כך הינו צריכים לרדוף אחרי הליגה. עשינו הרבה ניצחונות חשובים בבית ובחוץ, היו פציעות, חילופי זרים אבל בסופו של דבר ייצבנו את המועדון והגענו לפלייאוף, זאת הייתה המטרה. שם השגנו ניצחון חשוב אבל יכולנו להשיג יותר. בסך הכל החבר'ה נתנו עונה טובה ומאמץ גדול של כולם".

מה עשה את ההבדל?

"ההבדל בין יבנה למקומות אחרים זה שיבנה הוא מועדון ביתי, מההנהלה ועד לשחקנים. משהו מאד אישי וצנוע, היתה אווירה של בית כאן וזה מאד חשוב. היתי בהרבה קבוצות בקריירה ואין את זה בהרבה מקומות. ביבנה יש הרגשה ביתית וזה טוב. בתחילת העונה אף אחד לא ידע מה זה הליגה הלאומית. הרבה קבוצות הציבו סגלים חזקים, אין ואקום וחוקים בכדורסל. קבוצות כמו רחובות ור''ג שבנו סגלים אדירים התרסקו ורחובות אף ירדה ליגה. זה מראה כמה חשוב המרקם הקבוצתי והביחד. זה מה שייחד אותנו, למרות התחלה פחות טובה".

הופתעת?

"סגל ושמות לא נותנים כלום וראיתם את זה. היה ליבנה צוות מנצח, בכל משחק עבדנו קשה והליגה היתה צפופה. הצלחנו לעשות את מה שרצינו וזה מה שחשוב. הניסיון שלנו הביא ערך מוסף במחזורים האחרונים כשלא ידענו אם נהיה בפלייאוף. עשינו ניצחונות חשובים והשגנו כרטיס לפלייאוף. אני לא חושב שמישהו האמין שננצח את רעננה ועשינו את זה. לא היה חסר הרבה שנעבור אתם במשחק השני בבית שלנו, סל לפה או לשם והיינו עושים את זה".

איך הרגיש לך לרדת ללאומית?

"באופן אישי הגעתי לליגה הזאת בלי ידיעה למה לצפות. היתה לי עונה טובה ולמדתי הרבה, אפילו בגיל שלי. יש עוד כדורסל חוץ מליגת העל ואירופה. יש כאן הרבה שחקנים צעירים שרוצים להצליח. נפתחתי לעולם שלם ולמדתי הרבה מהעונה הזאת, באופן אישי אני שמח שהיתי חלק מרכזי בקבוצה שרצתה להצליח ועשתה את זה בדרך שלה".

אתה תמשיך?

"לקראת העונה הבאה ארצה להיות בקבוצה כמו יבנה, אשמח להשאר פה. אני רוצה שתהיה קבוצה עם סגל טוב ובריא. היתי רוצה להמשיך את מה שעשינו העונה, לעשות עוד צעד קדימה. חלק ממועדון זה לבוא ולהתקדם צעד אחר צעד. יש דרך שבונים מלמטה. הקשר שלי עם הצוות היה טוב מאד, לכולם היה רצון להצליח באופן כללי. כמו בכל מקום יש עליו וירידות אבל בגדול ברמה הכללית היה טוב מאד".

צילום: לאוניד קריזר

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: