יום רביעי, 01 ב 2021, כ"ז כסלו ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 054-2425199

בלוגים ביבנה

בלוגים, בלוגים ביבנה, בלוג ביבנה, טור ביבנה, טור אישי ביבנה, דבר העורך סטטוס יבנה, דבר העורך סטטוס יבנט

בוקר אור ילדים 

הטור השבועי של ברק שטורך

פורסם בתאריך:


עם תחילת שנת לימודים מוזרה אני רוצה לאחל שתעבור לכם בכיף עם הרבה נחת ובטחון עצמי - זה הכי הכי חשוב. כי לקבל 100 במבחן זה כאין וכאפס אם ילד כתתכם יקפוץ ממרפסת מפני שגמרתם עליו בקבוצת וואטסאפ של הכתה. ועל החלק של החינוך במילא אחראים ההורים בבית לא המורים אז אל תפחדו אם המורה העליבה אתכם כי השתובבתם. ילד שובב זה ילד שטועם את העולם זה ילד בריא ואל תחששו לספר את זה לאבא אמא - הם לא יכעסו עליכם יותר מקסימום יחנכו וילמדו באמת ...רוב הסיכויים שהם גדלו בדור שלי והדור שלי לא פראייר. הם יסעו לבית הספר ויהפכו למנהלת את המשרד תסמכו עליהם הם לנצח ישארו בצד שלכם - הם הצד שלכם.

לכו תמיד עם האמת שלכם תקשיבו ללב ולא 'לחברים' או אופירה אסייג.

אין ספק שפלאפון הוא אחלה צעצוע שבעולם אבל הוא חוסך ממכם שפע של צעצועים אחרים. תטפסו תקפצו תגלשו תיפלו ותקומו !!! מחנה על עץץץ מה איתו ?!

הייתי אומר לכם לרכב על אופניים אבל גם כאן אתם קצת בטטות ונוסעים על בטריות. מאחל לכם בי אם אקס בהקדם המיידי. בקצב הזה עוד 20 שנה אתם תהיו יותר שמנים מאמריקאים - וזה יקרה זה בלתי נמנע כי אתם לא עשירית פעילים פיזית ממה שאתם צריכים להיות. השמנה בקרב ילדים היא המחלה של 30 השנים הבאות ותהווה גורם תמותה ממשי בישראל בסביבות 2050 בגלל עלייה במחלות לב בקרב האוכלוסייה בוגרת. וזה יגיע!!אני יודע שזה מוזר אך יום יבוא וגם אתם תשתו קפה שחור ותהיו גדולים כמו אמא אבא. הם עמוד האש אתם כל החיים שלהם כבדו אותם. וחברים בביסלי במבה. אה כן - אין יפה כארץ ישראל. אל תתלהבו מדובאי זה כולה יפו בלי הלמבורגיני. תתרגשו מנכים מאוטיסטים שימו שקל לנרקומן ברחוב. אל תפחדו ממנו הוא כבר מתבייש ממכם 20 מטר לפני שהגעתם עליו .

גם אם יכאב לכם עליו זה מספיק. אל תלעגו ואל תפחדו ממה שאינכם מכירים. קעקועים זאת דרך לייצג כנות כדרך חיים זה מגניב תוכניות ריאלטי זה חרטה הן מייצגות פח. יותר נשיונל פחות נטפליקס. תשמרו על 70 אחוז חלבון 20 אחוז פחמימה 10 אחוז שומן בארוחות אבל פעם פעמיים בשבוע תתפנקו כאנושיים תאכלו פיצה שווארמה ותחטפו איזה שוקולד רק תקפידו שלא יהיה מריר. חכו בסבלנות 20 שנה זה כבר יבוא לכם לבד. תהיו בריאים, פוריים. תהיו טובים או לא רעים. לכו לישון מוקדם כשצריך ורק לא מאוחר. אל תתבלבלו כי אתם לא מבוגר. אפילו אני כבר לא יודע אם אני כותב או שאני שר.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: