יום שני, 18 בדצמבר 2019, כ' חשון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

'בית''ר יבנה' ממשיכה בהכנות

שינויים קלים מאד שביצע המאמן, שי חג'ג', יקדמו את פתיחת העונה בליגה ב' שתצא לדרכה בסוף אוגוסט, עם פתיחת משחקי גביע המדינה

פורסם בתאריך:


'בית''ר יבנה' תערוך משחקי הכנה לקראת העונה הבאה כאשר תפגוש בחוץ את מ.ס. שיכון המזרח ביום חמישי 22/8 בשעה 18:00.
 
במועדון יודעים שיצטרכו להתחזק במספר עמדות, אבל הבסיס שלהם טוב ואין למאמן הקבוצה, שי חג'ג', כוונה לשנות יותר מדי. בצוות המקצועי לא יהיה שינוי ואבוחצרא ימשיך בתפקיד מאמן הכושר, כאשר גיא סאלם יהיה מאמן השוערים.

חג'ג': "ההנהלה העניקה לנו שקט נפשי בראש וחבריה נתנו לי ולצוות המקצועי שבניתי גיבוי מלא. אמרתי שהעונה 'בית"ר יבנה' תהיה קבוצה שקורצה מחומר אחר, קבוצה מאוחדת ומלוכדת שיודעת מה המטרה שלה".

קשר הקבוצה, שרון זוזוט, עדין לא קיבל הצעה להמשיך בעונה הבאה, אך מנגד הוא לא סגר בקבוצה אחרת עד עתה. "הייתי מרוצה מהרצינות שהייתה באימונים ובהתנהלות של הקבוצה. מבחינת השיפורים לעונה הבאה אני חושב שזה תפקידו של המאמן שיהיה. הקשר שלי עם שי הוא קשר מיוחד, שמכבד מאוד אחד את השני. הצוות המקצועי? יאיר וסלם חברים טובים מאוד - שיחקנו ביחד. מבחינתי המצטיין של העונה הוא נתנאל שיטרית. הילד הזה עשה השנה עונה מדהימה וסלם עשה לו עוד יותר טוב. הוא שדרג אותו ברמה שאני לא מתבייש להגיד שהוא שוער של ליגה לאומית. המשחק הכי טוב שלנו מבחינתי היה נגד 'מצליח'. היה מגרש קשה מאוד ובוצי, קיבלנו גול וידענו לחזור משם עם מלוא נקודות. מצד שני, המשחק הכי גרוע שלנו היה נגד 'מ.ס. רמלה', נגררנו למשחק שלהם וכל קבוצה יצאה עם נקודה", אמר זוזוט השבוע. בקרבתו ניתן לומר שיש לו רצון להמשיך ביבנה בליגה ב'.

בשבוע הבא צפויה להיערך פגישה בין ההנהלה לבין נציגי העירייה בנוגע למגרשי האימונים והאיצ' הביתי שאמור לשרת את הקבוצה בליגה ב'. ב'בית''ר' רוצים לארח את משחקי הבית באיצטדיון ומאמינים שבעירייה יתירו להם להם לעשות זאת.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: