יום חמישי, 16 באוגוסט 2020, כ"ד תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

פרשת השבוע ביבנה

הרב סתיו , דבר תורה , פרשת שבוע

בספר תורה

150 אלף יהודים, ספר תורה אחד, אברהם פריד וישי ריבו

פורסם בתאריך:


סעודת הגורמה לכבודה של מצווה תתקיים בט' שבט באולמי 'עדיה' המפוארים ביבנה.

בהופעת ענק יופיעו גדולי הזמר אברהם פריד וישי ריבו לצד שולחנות ערוכים * בימים אלו כתבו אותיות בספר התורה מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי, מרן חכם הגר"ש כהן נשיא מועצת חכמי התורה, מרן גאב"ד העדה החרדית הגרי"ט וייס, מרן ראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין, הרב הרשי לישראל הגר"ד לאו שליט"א  וגדולי ישראל נוספים.

מעמד שכזה לא נראה כבר זמן: לאחר שכ-150 אלף יהודים היו שותפים בכתיבת ספר התורה של עם ישראל, ולאחר שגדולי ישראל מכל העדות והחוגים כתבו בו את האותיות האחרונות, ניכרת תכונה גדולה לקראת האירוע הענק שיתקיים ברוב פאר והדר, כיאה וכיאות. 

הכול החל כאשר מס' יהודים יראי שמים מרבים קיבלו החלטה להוסיף זכויות לעם ישראל ולכתוב ספר תורה על פי מיטב ההידורים, גם כאלה שלא נראו בעבר, וכל זכות לזכות עם ישראל. 

אחד מההידורים למשל שאומצו בספר התורה היה כתיבתו על גבי קלף עשוי מעגל צעיר שנשחט כהלכה – דבר אשר קשה להשגה ומהווה הידור רב על פי ספרי הקדמונים. 

כ-150 אלף מעם ישראל ביקשו ליטול חלק ורכשו אותיות בספר התורה הנדיר בהידורו.

באחרונה כתב מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי אות בספר התורה, ובירך את העסקנים אשר ראו לנכון לפעול לש"ש בכתיבת ספר תורה מהודר זה לזכות עם ישראל. 

כן כתבו את האותיות בספר התורה, נשיא מועצת חכמי התורה הגר"ש כהן, מרן ראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין, מרן גאב"ד העדה החרדית הגרי"ט ויס,  ראש ישיבת פוניבז' הגרב"ד פוברסקי, הגאון  רבי ברוך מרדכי אזרחי, הגר"ש בעדני, הגר"י שיינר, הרב הראשי לישראל הגר"ד לאו, הגר"ר אלבז, המקובל הגר"ב שמואלי ועוד. 

מעמד כביר יתקיים לרגל הכנסת ס"ת ביום ט' שבט 4.2.2020 באולמי 'עדיה' המפוארים ביבנה שם יופיעו בהופעת ענק גדולי הזמר אברהם פריד וישי ריבו. לצד שולחנות ערוכים יתפסו את מקומם מאות המשתתפים שרוכשים כרטיסים מבעוד מועד, ורק הם יזכו להיות נוכחים במעמד היוקרתי והאקסקלוסיבי, שלא לומר ההיסטורי, בהכנסת ספר התורה המהודר של עם ישראל. 

לכבודה של מצווה תיערך סעודת גורמה מפוארת כיד המלך בכשרות מהדרין, ורבים רבים כבר פונים ומבקשים לתפוס מקום באירוע המפואר.

להזמנת כרטיסים:

02-3740163 או להיכנס לאתר: s-torah.co.il

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
יו
לל | 22:19   26.01.20