יום שבת, 24 בנובמבר 2020, ו' חשון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-2425199

חדשות ביבנה

חדשות ביבנה, חדשות,מוניציפאלי, מכבי צבי יבנה, חדשות בכל העיר ביבנה, ניוז ביבנה, סטטוס יבנה, מערכת עיתון סטטוס יבנט,פלילים ביבנה,פשע ביבנה,פשיעה ביבנה,רצח ביבנה,דקירה ביבנה,שוד ביבנה,גניבות ביבנה,פריצה לבית ביבנה

בעזרת השם והתורמים: מתפללי יוצאי אתיופיה ביבנה זקוקים לתרומות לבניית בית כנסת

לאחר תהליך ארוך ועבודה קשה אותו הוביל חבר מועצת יבנה, שחר סימנה בשנים האחרונה, התקיים אמש טקס מרגש של הנחת אבן פינה לבית הכנסת שיועד ליוצאי אתיופיה ביבנה. הטקס התקיים במעמד: הקייסים ,רב העיר- הרב דוד אבוחצירא שליט"א מ"מ ראש העיר- ד"ר אהוד ויצמן.

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת האתר

חבר המועצה, שחר סימנה: "שמח על שנפלה בחלקי הזכות לפעול לקידום תהליך של הקמת בית כנסת מעמד ריגש אותי ולו מעצם העובדה שהפרויקט קרם עוד וגידים אלא גם בשל היותי בן הקהילה שמקדם ומחזק את קהילת ביתא ישראל בישראל בכלל ובעירנו בפרט.

ברצוני להודות בראש ובראשונה לראש העיר יבנה, צבי גוב ארי על תרומתו בקידום בית הכנסת הבטיח גם לסייע בגיוס משאבים לבניית בית הכנסת אני סומך על המילה שלו ובטוחני שיקיים גם הבטחה זו כשם שקידם ועשה מהלכים אחרים ובפרט פרויקט זה ,לסגני ראש העיר ולחברי מועצת העיר, לוועדת ההקצאות בראשות מנכ"ל העירייה - דוד שטרית, למחלקת הנדסה בראשות מהנדס העיר קובי נעים ,לאדריכלית חגית פורת ולהנהלת עמותת זכות אבות שארגנה את ערב הנחת אבן הפינה בצורה מופתית ובהתאם להנחיות משרד הבריאות".

 

לצורך בניית בית כנסת בעיר, שחר סימנה פונה בשם הקייסים, ועמותת זכות אבות והקהילה היבנאית, לתרומה נכבדה.

עמותת זכות אבות מס' עמותה 580501161
בנק 10 לאומי סניף 939 מס' חשבון 181200/34 ניידים
0549789209 0524462540

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: