יום שישי, 28 בפברואר 2020, ג' אדר ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

ברגל ימין

זה לא היה פשוט אבל מכבי יבנה העפילה לשלב הבא בגביע. בשישי: מרמורק בחוץ

פורסם בתאריך:


מכבי יבנה גברה 2-1 על בקעת הירדן ועלתה לשלב הבא בגביע המדינה. זה לא היה פשוט לצהובים של עידן בראון שנאלצו לחכות עד לדקה ה-115 כדי להכריע את ההתמודדות שנערכה בסוף השבוע באיצ' העירוני. דרמה לא קטנה התרחשה עוד לפני המשחק כאשר עידו לוי לא הגיע ויבנה עלתה עם בן ניזרי בין הקורות. ההחלטה של לוי שלא להופיע למשחק נבעה מכך שבינו לבין הנהלת יבנה קיימות מחלוקות כאלו ואחרות. בכל אופן ביבנה לא מתכוונים לחכות והחלו לגשש אצל אלדר פשחצקי ששיחק בעבר בהפועל רמת גן ובעונה שעברה בהכח רמת גן. פשחצקי חתם בהפועל כפר שלם אבל שוחרר משם לפני עשרה ימים.

בחזרה לדשא: מכבי יבנה השיגה כרטיס לשלב הבא בגביע המדינה לאחר שניצחה בהארכה את הפועל בקעת הירדן. גרמי חאובל, שוער הבקעה, הציג משחק נאה אבל נכנע לבסוף לקראת סיום הארכה.  

בדקה ה- 19 איילה התקדם מעט ושחרר בעיטה חזקה מ33 מטרים גבוה מעל השער. בדקה ה-26 זוזוט מצא את לויאן בכדור עומק, האחרון הכניס לבן בסט שמשמונה מטרים בעט חלש החוצה. בדקה ה-29 גבאי התקדם, מסר לששון שבעט מחוץ לרחבה לידיים של חאובל.  בדקה ה-33 דבי הגיע למצב מצוין ברחבה אבל ניזרי יצא מהר והדף. שש דקות אחר כך בן שאנן נגח לפינה אחרי הגבהה של טואף וזה יצא החוצה. בדקה ה-44 רועי בן בסט שחרר בעיטה מ18 מטרים שטוח לפינה השמאלית של חאובל וקבע 1-0 ליבנה.

בדקה ה-51 גיל נחום קיבל כדור וירה מ16 מטרים אך חאובל הדף. בדקה ה-54 הלמן קיבל כדור, הניף את הרגל מ22 מטרים והכדור נעצר רק בידיים של ניזרי. בדקה ה-62 הלחץ המקומי התגבר. לויאן מצא את בן בסט אך זה נגח לחוץ. דקתיים אחר כך פסו חדר לרחבה ובעט לפינה של חאובל שהדף. בדקה ה-67 כדור עומק של ששון יצר ערבוביה ברחבת הבקעה. פרץ הרחיק לא טוב וממן בעט ליד העמוד של חאובל. דקה  אחר כך כמעט הגיע שער השוויון: כדור חופשי של הבקעה הוגבה מ- 40 מטר מצד ימין לרחבה. הלמן הגביה, טואף נגח ובנימין המשיך בנגיחה שהלכה לשוער. בדקה ה-70 הלחץ השתלם: קרן של הבקעה מימין הגיעה עד לקצה השני של הרחבה ומשם מאור עידה שלח פצצה מהאוויר לפינה של ניזרי, 1-1. בדקה ה-77 איילה בעט וחאובל הדף. בדקה ה-90 יבנה כמעט וניצחה: איילה נגח לרחוק וחאובל הציל. עד הסיום לא נרשמו מצבים נוספים ויבנה ירדה מכר הדשא עם תיקו בדרך להארכה. בשלושים הדקות הנוספות המשחק נחלש אבל בדקה ה-115 עומר יעקב המחליף קיבל כדור ברחבה, השתלט עליו יפה ובעט מעל השוער של הבקעה את השני של יבנה, 2-1 שהיא גם תוצאת הסיום ויבנה בשלב הבא.

ביום שישי מכבי יבנה תפתח את העונה במשחק חוץ מול הפועל מרמורק, יהיה מעניין לראות את הצהובים במבחן האמיתי הראשון שלהם העונה כבר במחזור הראשון מול הטוענת לעלייה.

 

צילום: גלעד אימס

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: