יום שלישי, 20 באפריל 2021, ח' אייר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-2425199

חדשות ביבנה

חדשות ביבנה, חדשות,מוניציפאלי, מכבי צבי יבנה, חדשות בכל העיר ביבנה, ניוז ביבנה, סטטוס יבנה, מערכת עיתון סטטוס יבנט,פלילים ביבנה,פשע ביבנה,פשיעה ביבנה,רצח ביבנה,דקירה ביבנה,שוד ביבנה,גניבות ביבנה,פריצה לבית ביבנה

בשורה משמעותית: רשת 'טרם' הארצית לרפואה דחופה תרחיב את שירותיה ביבנה

ראש העיר, צבי גוב-ארי: "במטרה לשפר את השירותים הרפואיים הניתנים לתושבי העיר סוכם עם מנכ"ל ''טרם'' על הקמת מרכז רפואי חדש ומרווח באופן משמעותי ביחס למיקום הנוכחי. המרכז החדש ייחנך עד מחצית שנת 2021. צעד זה הינו חלק מתהליך אשר נועד לספק מענה הולם לצרכים ההולכים וגוברים בתחום זה, כמו גם הגידול במספר התושבים והתפתחותה של העיר. תודתי והערכתי לצוות 'טרם' על השירות הניתן לתושבי העיר בשעות שלאחר סיום פעילות קופות החולים".

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת האתר

מוקד חדש ומרווח של של טרם לרפואה דחופה ייחנך במיקום מרכזי וגדול יותר ויכלול צוות מורחב, מעבדות דם, ציוד רפואי מתקדם, חדר הלם ועוד. בפגישה שנערכה לאחרונה בין ראש העיר, צבי גוב-ארי, ומנכ"ל טרם, נתן אפלבאום, עלה הצורך בקידום ופיתוח השירותים הניתנים על-ידי טרם ביבנה.

ראש העיר דרש ממנכ"ל טרם לפעול לשיפור השירות, הן לאור הביקוש הגבוה לשרותי המוקד, כמו גם הצפי כי הביקוש לשירות יגדל על רקע התפתחותה של העיר. מנכ"ל טרם נענה לבקשה ואמר כי הרשת פועלת כל העת לשיפור רמת בשרות לשביעות רצון המטופלים. בפגישה סוכם כי הרשת תפעל לשיפור השירות ולפתיחת סניף חדש ומרווח ביבנה (במתחם ויקטורי, רחוב האורגים). הסניף החדש יהיה גדול באופן משמעות ביחס למוקד הנוכחי ועפ"י הערכות החברה הוא צפוי להיחנך בסוף חודש יוני 2021.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: