יום חמישי, 09 ב 2021, ה' טבת ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 054-2425199

צרכנות ביבנה

צרכנות ביבנה , כלכלת המשפחה ביבנה , צרכנות נבונה ביבנה , כסף ביבנה , אנשי עסקים ביבנה, עסקים ביבנה, עסקים נבחרים ביבנה

בשנת 2020 נשים כבר לא אמורות לפחד

דווקא בעידן בו המושג 'העצמה נשית' אמור להיות כבר שחוק ובנאלי, הוא דווקא תופס מקום עוד יותר חשוב ועוד יותר מרכזי

פורסם בתאריך:


 

דווקא בעידן בו המושג 'העצמה נשית' אמור להיות כבר שחוק ובנאלי, הוא דווקא תופס מקום עוד יותר חשוב ועוד יותר מרכזי. בשנת 2020 נדמה שנשים כבר לא אמורות לפחד , לדאוג, לגרוש שוויון או לומר בקול 'מגיע לי' אבל המציאות רחוקה מכך.

במקום לקבל את המצב, מור קדר עובדת סוציאלית, יועצת זוגית ומשפחתית ויועצת בתחום המיניות עם בני נוער החליטה שלא רק שהיא לא שותקת היא גם לא מוכנה שאחרות תשתוקנה. מעבר להדרכות, הרצאות וכתבות שמור מעבירה וכותבת באופן כמעט יום יומי עקב כל האירועים האחרונים, היא גם פתחה קורס שמאפשר לנשים להביע את עצמן, לומר בקול ובלי לפחד 'מגיע לי' וללמוד לשנות דפוסי התנהגות שפוגעים בהן.

"אנשים, אירועים, מקומות- כל אלו בונים את האישיות הנשית והמינית של כל אחת ואחת. אצל רוב הנשים זה מודחק, מוחבא, נושא להתבייש בו." אומרת מור  "אני דוגלת בלהבין, לגלות, לשחרר, לרפא ולהתקדם" 

לטענת מור דווקא היום נשים לא רק יכולות אלא חייבות לחגוג את הנשיות שלהן, להישיר מבט לעצמן במראה ולכל מי שעומד מולן ולהתגאות. זה לא שייך לנשים מסוימות זה של כולן, ואם זה עוד לא מובן מאליו בתקופה שכזו, אז צריך להמשיך לעבוד בכדי שזה יהיה מובן מאליו. 

בימים אלה מלבד הקורס 'שלמה' שהיא פתחה ומיועד לכל הנשים באשר הן שנמצאות במקום שלא טוב להן בו או שהן לא מרוצות, היא עובדת על מיזם חדש להעלאת המודעות בנושא הטרדות מיניות כך שלא ירד מסדר היום.

לפרטים על הקורס:

https://nashiyut.vp4.me/shlemamini

צילום דנה אופיר

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: