יום ראשון, 06 ב 2020, כ' כסלו ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-2425199

חינוך וקהילה ביבנה

חינוך ביבנה,בתי ספר ביבנה,גנים ביבנה,מחלקת החינוך ביבנה,נוער ביבנה,חינוך מיוחד ביבנה,חופש גדול ביבנה,חוגים ביבנה,קהילה ביבנה והסביבה,נוער ביבנה,נערים ביבנה,צעירים ביבנה,מסיבות ביבנה,בתי ספר ביבנה

בשעה טובה: תלמידי א'-ד' ביבנה חזרו לספסל הלימודים

אחרי חודש וחצי בביתם, חזרו מאות ילדי כיתות א'-ד' לבתי הספר כשהם עוטים מסיכות ונכנסים לבית הספר בקפסולות.

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת האתר

לאחר תקופה ממושכת של סגר והגבלות על מערכת החינוך, החל מיום ראשון הקרוב, ה-1 בנובמבר 2020 כיתות א-ד' יחזרו ללימודים בבתי הספר באופן הדרגתי. 

בבתי הספר ברחבי העיר נדהמו התלמידים, וגם צוות ההוראה, לגלות בלונים צבעוניים ושלטים, שכתבו ההורים, או הצוות החינוכי והמנהלות: "התגעגענו" "כמה טוב שבאתם הביתה", "פותחים את שערנו באהבה לתלמידים ולצוות החינוכי", ועוד.

 

תלמידי כיתות א'-ג' ישובו ללימודים של חמישה ימים בשבוע בחלוקה לקפסולות.

תלמידי כיתות ד' ישובו ללמידה של לפחות ארבעה ימים בשבוע, בהתאם לתכנית בית-ספרית, ובחלוקה לקפסולות. 

 צהרונים -  על מנת להעניק מענה מלא לכלל ילדי הצהרונים תוך מאמץ מרבי לצמצום עירבוב הקבוצות (עד שלוש קבוצות קבועות מאותה שכבת גיל בלבד ולא יותר מ- 28 ילדים), החלטתי לתקצב באופן מלא למשך חודש  את המימון הדרוש להפעלת המסגרות, כולל הקבוצות הקטנות וכיתות ג', אשר הפעלתם אינה מכוסה על ידי הממשלה. 
הודעה תימסר להורים בצורה מסודרת. 

בשלב זה תלמידי כיתות ה'-ו' ימשיכו בלמידה מקוונת מרחוק עפ"י מערכת הלימודים הבית ספרית.

גוב-ארי ביקש להזכיר לילדיכם את ההנחיות החיוניות של עטיית מסכה בכל השיעורים ובהפסקות,  הקפדה על היגיינה אישית ו שמירת מרחק אחד מהשני. שיתוף הפעולה של כולנו יבטיח קיום שגרת לימודים ככל הניתן.  

עוד הוסיף: "כעת, עם החזרה לבית הספר ובכלל, אבקש מההורים לגלות יתר ערנות ולשים לב לאתגרים הרגשיים העומדים בפני ילדנו, אשר חלקם משקיעים בעת הזו משאבים רגשיים בהתמקמות החברתית, לצד החשש המלווה את הלמידה בצל איום הקורונה. איתור וזיהוי ילדים במצוקה ובסיכון יאפשרו מתן מענה רגשי וטיפולי בהתאם לצורך, כאשר הצוותים המקצועיים עומדים לרשותכם וישקיעו בחיזוק הרווחה הנפשית והחוסן האישי של הילדים הזקוקים לכך. השירות הפסיכולוגי חינוכי עומד לרשותכם בתמיכה, ליווי והדרכה על-ידי פסיכולוג/ית חינוכית וניתן לפנות בדרך קלה, דיסקרטית ונוחה>>> https://bit.ly/2HCYzHT

הערכתי מעומק הלב לכלל השותפים במלאכה הנשגבת של חינוך הדור הבא ובניין עתידה של מדינת ישראל. תודתי נתונה לחברי הנהגת ההורים היישובית על המעורבות האישית והתמיכה של כל אחת ואחד מהם למען ילדי העיר".

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: