יום רביעי, 24 באפריל 2019, י"ט ניסן ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

גדר המערכת

ה"נמסיס" של בית''ר יבנה שוב הנחילה לה הפסד במשחק מפתח

פורסם בתאריך:


ביתר יבנה הפסידה בקרב הצמרת להפועל גדרה 3-2 וירדה למקום השלישי בטבלה. המקומיים  הובילו 1:0 משער בדקות הראשונות של ליאור סויסה. השוויון הגיע מכדור קרן. לאחר מכן גדרה עלתה ל2-1 ולפני ההפסקה אלנור אלייב השווה ל 2:2. במחצית השנייה אדיר שהרבני כבש את שער הניצחון. מחר תארח ביתר יבנה את ביתר גדרה מהמקום ה-13.

מאמן הקבוצה, שי חגג, סיכם: "היה משחק טוב של שתי קבוצות מצויינות, ההחמצות וחוסר המזל הם משהו שאנחנו סובלים ממנו הרבה מתחילת העונה, אבל זה לא סוף העולם ההפסד. אנחנו עם הפנים למשחק הבא, אנחנו רק במחזור חמישי והליגה עוד ארוכה ככה שגם גדרה והאחרות בצמרת יאבדו נקודות, אף אחד לא ציפה שננצח עד סוף העונה. מרבית הקבוצה היתה בחוסר שקט נפשי איבדנו כדורים מיותרים וחוסר הדיוק במשחקים מהסוג הזה עולים ביוקר".

איך זה בא לידי ביטוי?

"היו פערים בין ההגנה לקישור, חילקנו המון "מתנות" באיבודי כדור, לפעמים כשיש "אובר רצון ומוטיבציה" אז פעולות יוצאות הפוכות וזה גרם ללחץ אצל השחקנים. הרמה היא די שווה בין הקבוצות, חסר לנו עוד שחקן אחד "שובר שיווין" במשחקים מהסוג הזה. בנוסף סבלנו מחוסר מזל, חוסר שקט נפשי וחוסר דיוק בשליש האחרון, החמצת פנדל, לא נורא ממשיכים קדימה ונשפר את מה שצריך".

פספוס שעלול לעלות ביוקר.

" יש הרגשה של מעט פספוס כי הגענו להמון מצבים, החמצנו פנדל ושלטנו ברוב שלבי המשחק אבל כמו שציינתי אף אחד לא ציפה שננצח עד סוף העונה. זה בסה"כ עוד 3 נקודות וטוב שזה קרה מחזור חמישי מאשר בשלבים המכריעים של העונה, אנחנו קבוצה טובה וחזקה מנטאלית וכבר חושבים על המשחק הקרוב".

בגביע הלך לכם טוב יותר נגדם.

" גם בגביע נגדם הקהל נהנה מכמות שערים יפה וזה מראה על 2 קבוצות טובות, אף אחד לא לוקח אליפות מחזור 5 הליגה עוד ארוכה אבל אין ספק שיהיה צמוד עד הסוף. המיקום בטבלה כרגע לא רלוונטי כי אין פער כזה גדול, סה"כ 3 נקודות. מה שמעניין כרגע זה לתקן את הדברים של המשחק על מנת לקחת שלוש נקודות במחזור הקרוב. תמיד יש מה לשפר ולתקן גם כשניצחנו עד עכשיו תמיד היה ויהיה מה לשפר, נמשיך לעבוד על הסיומת בשליש האחרון של היריב וקבלת ההחלטות".

היריבה הבאה יותר נוחה, ביתר גדרה.

"אין שום משחק "נוח" בליגה. אנחנו מכבדים כל קבוצה ולא מורידים או מגבירים את קצב האימון בגלל קבוצה כזו או אחרת, נבוא למשחק יותר מרוכזים ותכליתיים כדי לצאת עם 3 נקודות".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: