יום ראשון, 22 באוקטובר 2019, כ"ב אלול ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

גל על ה'אליצור'

אחד השחקנים שהיוו בעונה שחלפה בורג מרכזי על הפרקט של 'אליצור יבנה' הוא גל גלינסקי, שהגיע לקדנציה שנייה במועדון | נכון לעכשיו טרם נקבע האם ימשיך במועדון מהלאומית, אז בינתיים הוא התפנה לשוחח עימנו על השנה שחלפה עליו

פורסם בתאריך:


"הייתה עונה מלאה בעליות וירידות, שחישלה אותי באופן אישי. אני חושב שהיינו קבוצה מאוד מנוסה ובוגרת. בתחילת העונה דיברנו על עליית ליגה ועל לסיים בארבעת המקומות הראשונים".

זה לא היה ריאלי בדיעבד.

"בתחילת העונה חווינו משברים, אבל לאחר חיזוק הסגל חשבתי שנגיע רחוק. לא הכל הולך כמתוכנן, והעיקר שהגענו לפלייאוף. השחקנים המנוסים דיברו המון כדי לדרבן ולהרגיע את השחקנים הצעירים".

ואיך השנה שלך?

"באופן אישי חוויתי עליות ומורדות בפן המנטלי וגם הפיזי. אני מרגיש שיצאתי מהשנה הזאת הרבה יותר חזק מכל הבחינות. בגדול, הציפיות שלי מעצמי היו יותר גבוהות ממה שעשיתי השנה, אבל כמו שאמרתי - המון פציעות הפריעו לי. הייתי רוצה לחזור ליהנות מכדורסל בלי לחשוב אם יכאב לי או לא. אני מרוצה שהצלחתי לשחק למרות הכאבים".

איפה נראה אותך בעונה הבאה?

"היה לי קשר חם ואוהב ברוב חלקי העונה עם הצוות, אבל אני לא יודע אם אמשיך במועדון, זה לא תלוי רק בי. אם זה חשוב למועדון - אני לא יודע, אבל מעריך שכן - כי אני יכול לתרום המון".

מי שחקן העונה?

"טוני יאנגר - כי הוא הביא המון שקט ונסיון, אני אישית מאוד נהניתי מחברתו ולמדתי הרבה".

יש ליבנה סיכוי להתקדם?

"בשביל זה היא תצטרך להמשיך להשקיע תקציבים גדולים כמו השנה, ולתת שקט וסבלנות".

איך עובר הקיץ?

"בתחילה הרגשתי עצוב, כי הבנתי שאני לא הולך לשחק כדורסל בארבעת החודשים הקרובים. קשה היה להפרד מכולם כי הרגיש כאילו רק התחלנו. נחתי במשך שבועיים, ואחר-כך חזרתי לעבוד קשה מאוד בשביל לבוא יותר טוב לעונה הבאה. אני רוצה להודות לקהל הנפלא של 'אליצור יבנה' שבא לכל המשחקים ונתן תחושה נהדרת".

חברו לקבוצה, אפיק ניסים, סיכם: "היו לנו כמה משחקים טובים העונה, פעמיים נגד 'הפועל חיפה' ורחובות. אי-אפשר לציין משחק אחד גדול. מצד שני, המשחק הכי גרוע שלנו היה האחרון, מול 'מכבי רעננה' - הדברים לא התחברו והיה לנו קשה. אני חושב שזאת ליגה מאד קשה והמטרה צריכה להיות פלייאוף, ומשם לראות מה עושים כי הכל יכול לקרות. הליגה עברה לי מהר מאד, קצת עצוב אבל משמח. משהו חדש יחל עוד מעט, כל סוף עונה יש רגשות מעורבים. אני כרגע נח ובקרוב אשוב להתאמן".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: