יום חמישי, 09 באפריל 2020, ט"ו ניסן ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

"דברים צריכים להסגר על המגרש"

איך תסתיים העונה של בית''ר יבנה? משבר הקורונה השאיר את המועדון בחוסר ודאות

פורסם בתאריך:


בית''ר יבנה השביתה את פעילותה בשבוע האחרון, אין אימונים, אין משחקים ואין מפגשים. הקבוצה הייתה אמורה לערוך השבוע שני משחקים קריטיים על ההישרדות בליגה ב' אבל נאלצה לדחות הכל בשלב זה. בבית''ר עוד מאמינים שהליגה תתחדש בעתיד ולכן שי חג'ג' ועוזר המאמן ,יאיר אבוחצירא, שלחו לשחקנים תכנית שכל שחקן ישמור על כושר באופן אישי. "רובם בחדר כושר ויודעים מה לעשות, אני באופן אישי עושה אימונים אישיים בקבוצות של 4 מתאמנים ואמרתי לשחקנים - מי שמעוניין להצטרף שיודיע לי. משתדלים למזער "נזקים" במידה ונחזור לאימונים סדירים" אמר השבוע מאמן בית''ר יבנה שי חג'ג'.

מה עמדתך לגבי נושא הליגה?

"אני בדעה שדברים צריכים להסגר על המגרש אבל הבריאות קודמת לכל, פרנסה היא משמיים והכל כתוב מלמעלה לכל אחד. המצב לא טוב בכלל במדינה, משפחות עם ילדים המון לחץ ובהלה, אתה לא יודע איפה זה יתפוס אותך ועדיף בזמן זה להשמר ולא לקחת סיכון''.

אתה חושב שהנמוכות יחזרו לשחק במאי-יוני?

''מה שההתאחדות לכדורגל תחליט נעשה, אבל מבחינה ספורטיבית אין ערך לזה. שחקנים בליגות הנמוכות שרובם בלי מעקב ומשמעת עצמית יחזרו לעצימות של הליגה בלי הכנה כמו שצריך, אבל מה שתחליט ההתאחדות אנחנו נקבל'. במידה ויוחלט לקיים את הליגה נצטרך לעלות לזמן מה לארבעה אימונים על מנת לצמצם פערים'' .

במידה והליגה תחודש, זה עלול להשפיע או לעזור ליבנה לשרוד?

''מאמין שזה יעזור לבית"ר יבנה, ישנם מספר שחקנים פצועים שהיו חייבים את ההפסקה הזו ויחזרו כשירים. הלחץ לא יהיה אותו דבר כי הקבוצה תאפס את עצמה ותגיע יותר דרוכה ומרוכזת למטרה שלה''.

היתם רגע לפני שני משחקי עונה גדולים, איך הרגשת שהבנת שזה לא יקרה?

''הייתי בדרך למגרש למשחק ומנהל הקבוצה התקשר להודיע לי שהמשחק בוטל, הכל משמיים והכל קורה לטובה. לפעמים בן אדם מתכנן דברים ובורא עולם מתכנן לו דברים אחרים והם יותר טובים''.

ובחייך האישיים, איך המצב החדש?

''ברוך השם הכל בסדר, הכי חשובה הבריאות והמשפחה, אני בן אדם שלא מתפנק ומכין לי תוכנית מגירה למצבים כאלה ואחרים. אני מקווה שנחזור לשגרה בהקדם האפשרי לא רק בנושא הכדורגל. אני מאחל לתושבי יבנה ומדינת ישראל בריאות, תשמרו על עצמכם והכי חשוב להשמע להוראות משרד הבריאות והממשלה''.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
פעמונית
אור | 15:46   17.03.20