יום שבת, 25 במאי 2019, כ' אייר ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

האלנור הגדול

ביתר יבנה ניצחה 2-1 את מ.ס. רמלה ושמרה על פער שלוש נקודות מגדרה הראשונה

פורסם בתאריך:


שער בדקה ה-95 של אלנור אלייב העניק לביתר יבנה 2-1 דרמטי על רמלה. ביום שישי הקבוצה של שי חג'ג' תפגוש את הפועל רמלה. המאמן דיבר על כך: "משחק מורט עצבים עם המון הזדמנויות לשתי הקבוצות. אני שמח שהשחקנים האמינו עד הסוף ויצאנו עם 3 נקודות יקרות מול קבוצה עיקשת. האמונה,הרצון והכושר הגופני שבא לידי ביטוי בדקות האחרונות עשה את ההבדל".

הייתם מאד קרובים לתוצאה מאכזבת.

"נכון,היינו קרובים לתיקו. הגענו למשחק הזה עם הרכב חסר מאוד, ללא קו ההגנה שלנו. שלושת הבלמים פצועים, מנור חיים נפצע לנו במחצית וזה שיבש את הקו האחורי לגמרי. רמלה הגיעו להמון מצבים במחצית השנייה אבל יום גדול של השוער שלנו ,נתנאל שיטרית ,הציל לנו את המשחק".

מה שינית?

"בדקה  ה-85 החלטתי לצרף שחקן התקפה נוסף כי רמלה תקפו עם המון שחקנים והרגשתי שהם דלילים בהגנה. קור רוח וסיומת קטלני של אלנור אלייב גמרו את המשחק בדקה ה- 95".

על מה דיברתם במחצית ביתרון ?

"יותר ארגנתי את הקו האחורי בעקבות הפציעה של מנור חיים, ביקשתי יותר שקט נפשי עם הכדור, להיות קרובים ולהאמין שאנחנו יוצאים מהמשחק הזה עם 3 נקודות ולא משנה איך נשחק ועם מי".

בחצי השני הלך מאד קשה. למה?

"הפציעה של מנור על סף המחצית הראשונה וכמו שאמרתי הגענו למשחק הזה עם סגל קצר מאוד, שחקני מפתח כמו: שוקי מנז׳רסקי, עידן שיטרית, אליאל אמסלם ועוד היו פצועים ולא התאמנו במהלך השבוע וזה שיבש את ההכנות למשחק. במחצית השנייה הגענו לארבעה מצבים שהיינו צריכים לסיים את המשחק, אבל בכדורגל כשאתה לא כובש, אתה בסוף סופג ורמלה לאחר השיויון הגיעה למספר מצבים להכריע את המשחק, אבל אני שמח שבסוף אנחנו ידענו להכריע אותו ולקחת שלוש נקודות יקרות וחשובות".

על מה דיברתם בסיום המשחק? מה אמרת להם?

"שאני גאה בהם על הלחימה והמחוייבות, על האופי שהולך ונבנה לקבוצה בתקופה האחרונה, האמונה אחד בשני והרצון שלא מוותרים עד לשריקת הסיום".

מילה על הכובשים?

"דוראל איטח כבש שער שרואים בליגת האלופות, אלנור אלייב ממשיך את התקופה הטובה שהוא נמצא בה. אנחנו עובדים חזק בצד המנטאלי על השקט הנפשי, על מנת שברגע שמגיעים למצב כאלו בדקות אלו ידע להכריע עם המון קור רוח את המשחקים".

באופן אישי איך הרגשת על הקווים?

"הרגשתי דרוך אך ממוקד, רמלה זו העיר שאני גר בה עם אנשים שרואים אותי יומיום אבל היה חשוב הניצחון הזה גם בפן האישי".

בכלל,נראה כי לכם הולך יותר קשה לעומת גדרה. מה דעתך?

"כן, כי קבוצות מגיעות לשחק נגדנו לאחר שמקבלות תבוסות מול גדרה, הם מגיעות להסתגר אבל אנחנו צריכים להסתכל על עצמנו ולתרגם לשערים את המצבים שאנחנו מגיעים אליהם, על מנת שלא ילך לנו קשה במהלך המשחק. אמרתי בעבר, לא לוקחים אליפות במחזור 8 או 10,הליגה עוד ארוכה,אין ספק שכל נקודה היא משמעותית אבל אנחנו מסתכלים על עצמנו ולא על גדרה. אני רוצה קודם כל שהשחקנים הפצועים יחזרו בהקדם, המחצית השנייה היתה אחת החלשות שלנו העונה, נמשיך לשפר את משחק ההגנה שלנו ואת ניצול המצבים".

ביום שישי מחכה לכם רמלה נוספת.

"משחק מול יריבה עיקשת, ראיתי אותה מספר משחקים, נתכונן אליהם טוב על מנת לצאת עם ניצחון".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: