יום שני, 10 בספטמבר 2020, כ' אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

חינוך וקהילה ביבנה

חינוך ביבנה,בתי ספר ביבנה,גנים ביבנה,מחלקת החינוך ביבנה,נוער ביבנה,חינוך מיוחד ביבנה,חופש גדול ביבנה,חוגים ביבנה,קהילה ביבנה והסביבה,נוער ביבנה,נערים ביבנה,צעירים ביבנה,מסיבות ביבנה,בתי ספר ביבנה

הבמה שלי

במסגרת הרצון להעצים כל תלמיד, החל השנה פרוייקט 'הבמה שלי'

פורסם בתאריך:


ריקי אור-לוי, מחנכת הכיתה ה'1, ויוזמת התכנית, ביקשה מכל תלמיד לבחור נושא הקרוב אל ליבו וללמד את חבריו. התלמיד חוקר ולומד את הנושא, מכין מצגת מלווה לשיעור, מעביר את הידע שלו לשאר חבריו לכיתה ובכך הופך להיות המורה של הכיתה.

ההכנה של השיעור והעמידה מול הכיתה, תורמות רבות להעלאת הבטחון העצמי ולחיזוק תחושת המסוגלות. בסיום השיעור המציג עונה לשאלות התלמידים והם מצידם נותנים לו משוב איכותי על השיעור אותו העביר. 

בנוסף, תמונה של הילד מעביר את הנושא נתלית על גבי פינה בכיתה 'הבמה שלי' וילדים מכיתות אחרות באים לראותה ולהתרשם, דבר שמרחיב את ליבם של הילדים שהציגו.

הפעילות, שהחללה בחשש רב ובחוסר ודאות בקרב התלמידים, קיבלה תפנית משמעותית וכעת התלמידים מצפים ומחכים למועד שבו הם מציגים. מגוון הנושאים אותם הציגו התלמידים מגוון מאוד- החל מכדורגל, חוגים אישיים של התלמידים, ריקוד ,קומיקס, סליים ואף נושא של ממתקים נלמד ונחקר.

גם ההורים בכתה שותפים לעשייה- מדבריהם: " פרויקט "הבמה שלי" הינו פרוייקט מבורך ובעל חשיבות רבה וישנה תרומה רבה לכלל התלמידים וכמובן שלילד המציג.", "היום בו הועבר הנושא לווה בהתרגשות רבה", בתי חזרה הביתה מלאת בטחון ותחושת מסוגלות לאחר העמידה מול הכיתה וקבלת משוב חיובי מחבריה לספסל הלימודים."

הפרוייקט קיבל תהודה בבית הספר ומחנכות נוספות החלו את הפרוייקט גם בכיתתם. 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: