יום שבת, 29 בפברואר 2020, ד' אדר ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

שי מאור סיכם ביבנה

מכבי יבנה הפסידה בקרב תחתית לשעריים ונותרה מתחת לקו האדום. המאמן שי מאור יחתום בקרוב

פורסם בתאריך:


מי היה מאמין שאחרי שמונה מחזורים בליגה א', מכבי יבנה תהיה מתחת לקו האדום, בלי מאמן, בלי אוהדים, בלי אופטימיות ובלי תקווה? לצערם של הצהובים זאת המציאות העגומה שהם נמצאים בה בחודשיים האחרונים, מאז החלה העונה. עוד לפני המשחק אמש, ביבנה מקווים לסגור בקרוב מאד עם מאמן חדש, שי מאור שכבר סיכם.  מאור אימן את יבנה לפני שנתיים אך התפטר אחרי פתיחת עונה לא טובה. האם כעת הוא יציל את המצב?

בינתיים, ללא מאמן, הקבוצה אירחה אמש לקרב תחתית את מכבי שעריים והפסידה 1-0 מפנדל גבולי, התוצאה הסופית אולי יכלה להיות אחרת עם מעט ריכוז בהתקפה אבל במשחקים כאלה רק התוצאה חשובה בסוף.

300 צופים הגיעו למשחק, מחציתם משעריים, וראו מצב ראשון בדקה ה-17 מתפרצת של יבנה:  הכדור הגיע לעומר יעקוב באגף הימני שמסר יפה מאד לששון אשר הוריד ליעקב בחזרה שבעט מ-16 מטרים חצי מטר מהעמוד של דין גל.  בדקה ה-29 קרן של שעריים הגיעה לראש של מגידיש שנגח משבעה מטרים ליד העמוד של לוי עידו. בדקה ה-32 פנדל גבולי לשעריים, אל הכדור ניגש רן בן שמעון שהחטיא אבל על הריקושט הוא היה הראשון ודחק מקרוב את היתרון של האורחים, 1-0.

 בדקה ה-53 נחום פרץ יפה באגף ומסר ליפרח שהתמהמה יותר מדי ושוער יבנה הדף לקרן. בדקה ה-59 מור שקד הכניס כדור יפה ליעקוב שהגביה לרחבה אבל מלכה נגח לחוץ. בדקה ה-63 גומברג התנהל עם הכדור באגף הימני ומסר טוב לבן שמעון, אבל הבעיטה של החלוץ הלכה גבוה. בדקה ה-68 ימפולסקי בחן את הערנות של לוי אבל הכדור שלו הלך חלש היישר לידיים של שוער יבנה. בדקה ה-70 פסו מסר לששון שהחמיץ. בדקה ה-72 רון עזריה קיבל כדור מאיילה ובעט מ18 מטרים חצי מטר מעל השער של שעריים. בדקה ה-75 בן שמעון קיבל כדור, הסתובב על לויאן יפה אבל בעט חלש החוצה. בדקה ה-87 נחום מצא את איילה שבעט מ16 מטרים מעל המשקוף. בדקה ה-90 בן שמעון יצא קדימה אבל לא היה מרוכז ועידו לוי הדף את הבעיטה החלשה. בדקה ה-93 מצב אחרון ליבנה במשחק, הכדור הוגבה לרחבה אבל הנגיחה של הייטי הלכה ליד העמוד של גל. בסיום הפסד 1-0 ליבנה שנשארת מתחת לקו האדום.

הקהל המועט שעוד נשאר במגרש הביע את מחאתו נגד השחקנים ונראה שהיחסים בין הצדדים במשבר עמוק.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: