יום ראשון, 05 באוגוסט 2020, י"ג תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

נדל"ן ביבנה

נדל"ן בנייה פרויקטים ביבנה,דירות להשכרה ביבנה, דירות למכירה ביבנה, עסקאות נדל"ן ביבנה

הודעה חשובה לזוכי פרויקט "דיור למשתכן"

הודעה חשובה מראש העיר, מר צבי גוב-ארי, לזוכי הגרלות 301 ו-302 בפרויקט ''דיור למשתכן'' בשכונת נאות-שמיר** 

פורסם בתאריך:


הובא לידיעתי כי חברת "רמי שבירו- הנדסה, בנייה והשקעות בע"מ" אינה עומדת בהחלטות ועדת המשנה לתכנון ובניה יבנה מיום 30.12.18. אבקש להבהיר כי מצב זה עשוי להביא בימים הקרובים להליך של ביטול היתרי הבנייה בהגרלות 301-302, זאת במידה והיזם לא יפעל לאלתר לעמידה בתנאים כפי שסוכמו שעיקרן: 

1. בחירת הדירות המשווקות בשוק החופשי יקבעו בתיאום עם עיריית יבנה. בניגוד לסיכום, היזם בחר על דעת עצמו ובניגוד להחלטת הוועדה דירות 4 ו-5 חדרים אשר יועדו עבור זוכי מחיר למשתכן. 
2. שטח חצרות דירות הגן יעמוד על 100 מ"ר בממוצע בדירות שישווקו במסגרת מחיר למשתכן. בניגוד לסיכום, היזם משווק לזוכי דיור למשתכן דירות גן עם שטח חצר החורגת מהקביעה.
3. תכנון היציאה למרפסות יבוצע ללא סף מוגבה. בניגוד לסיכום, במפרטי הדירות שהוצגו לזוכים בכנס החברה ביום 2.4.19 הופיע הסף המוגבה. 

החלטות הוועדה נועדו לאפשר לזוכי "מחיר למשתכן" מגוון רחב ככל האפשר של דירות במחירים ברי-השגה תוך איכות חיים ומגורים גבוהה. אני מודע לעובדה כי ייתכן וישמעו כעת טענות מצד היזם כלפי העירייה על "עיכוב אפשרי בפרויקט", אולם עיריית יבנה תעמוד על זכותה ותוודא כי הבנייה תבוצע בהתאם להחלטות המחייבות של הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה. 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: