יום שבת, 29 בפברואר 2020, ד' אדר ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

הורוסקופ ביבנה

הורוסקופ יומי, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ, תחזית יומית, תחזית שבועית

הורוסקופ: 10 – 16 במאי 2019

רוצים לדעת מה צפוי לכם בקריירה, בענייני כספים, בריאות, זוגיות ועוד?! כנסו להתעדכן בתחזית ההורוסקופ השבועית מאת חוה מזור. שבוע נפלא לכולם מכולנו בצוות סטטוס.

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

חוה מזור

חוה מזר היא אסטרולוגית, כותבת במקומונים רבים ברחבי הארץ. מפרסמת מזה שנים רבות תחזיות אסטרולוגיה מקיפות ברשת האינטרנט.

טלה - ענייני קריירה ו/או כספים עשויים להעסיק אתכם במהלך השבוע. שימו לב למחצית הראשונה של השבוע. כוכבכם מארס, במיקום רגיש, עשוי להציק ולהפריע וליצור מתיחויות מבית או מחוץ. לקראת ה-22 במאי עד ה-21 בחודש יוני עשויה להתחיל תקופה שתחזק אתכם.

שור - אתם פוריים ויצירתיים במיוחד, כושר הביטוי שלכם מצוין, וזה הזמן להירתם ולקדם את מה שהכי קרוב ללבכם. ענייני חו"ל עדיין מודגשים בחייהם של כל אלה שתחום זה קרוב ללבם. בענייני כספים והשקעות לא מומלץ ליטול סיכונים. חכו לשבוע הבא.

תאומים - ייתכן שהבריאות לא במיטבה בתקופה זו. מיום רביעי, ה-22 בחודש מאי, לתקופה של חודש, הבריאות עשויה להשתפר ומצב הרוח עשוי להשתפר. תחזרו לשליטה מלאה במתרחש ותוכלו לקבל החלטות, לקבוע יעדים ולכוון את עצמכם אליהם, היו זהירים ושקולים יותר.

סרטן - בתקופה הקרובה יבואו לידי ביטוי רעיונות מקוריים והמצאות מעניינות. יש מביניכם כאלה שעמוסים בפעילות לא שגרתית שתובעת מכם ריכוז רב, דיוק ואיכות. חיי החברה שלכם נעשים עשירים ויצירתיים. כך תתאפשר עשייה מוצלחת במיוחד. שמרו על דיסקרטיות.

אריה - התקופה עשויה להדגיש ענייני עבודה וקריירה. ליצירתיים ולאנשי העסקים שבכם יש תוכניות וציפיות גדולות. מומלץ להיות פעילים ופתוחים להזדמנויות. היו ערניים באירוע חברתי. אתם מושכים וכריזמטיים, והיוזמים שבכם מקדמים את עצמם על ידי תקשורת בונה, מודעת ויצירתית.

בתולה - בתקופה זו יהיו לכם אפשרויות לביטוי אישי, אך צפוי לכם אי-שקט. ענייני עבודה או נסיעות עשויים להיות במוקד תשומת הלב. אתם מתכננים אומנם את העתיד, אך מאבדים סבלנות ורוצים שהדברים יתרחשו כאן ועכשיו, זכרו כי בטווח הארוך הסבלנות תשתלם.

מאזניים - ענייני בית ומשפחה עשויים להיות מודגשים השבוע, מצב שישפיע על היחסים עם הקרובים לכם. ייתכן שגם ענייני כספים והשקעות עשויים לעלות על הפרק. מצד אחד, חשוב יהיה לומר ישירות מה מפריע לכם וגם להגן על עצמכם מפני ניצול. בלי לשים לב אפשר להיסחף לעימות שאיש לא רוצה בו.

עקרב - ענייני זוגיות ושותפויות עשויים להיות מודגשים עכשיו. מומלץ גם לשים לב להוצאות שלכם שעשויות להיות גבוהות. גם אם הבעיות עדיין לא נפתרו, לפחות המצב יתבהר ותוכלו לתכנן פעולות הגיוניות ומעשיות. מצד שני, מומלץ לכם להיזהר בדבריכם, כדי שהדברים לא ייצאו מכלל שליטה. 

קשת - נושאים שעוררו מחלוקות בעבר צפים ועולים מחדש, ודווקא הניסיון להימנע מוויכוח עלול להגביר את המתח. ענייני כספים או עבודה עשויים להיות מודגשים. ובולטת הנטייה לאבד סבלנות ולעקוץ בלי לחשוב על התוצאות. כוכב ונוס עשוי להפגיש אתכם עם סביבה אוהדת שבה תרגישו נוח.

גדי - רבים מכם נמצאים בעיצומו של מהפך ברמת התודעה וכן בהרחבה והתחדשות בקריירה ובחיים בכלל. עקב כך יש לכם יכולת להשיג שליטה רבה יותר על ההתרחשויות בחייכם, בתנאי שתהיו מוכנים להיאבק על רעיונותיכם ולא לסגת מהם, מצב שעשוי להביא לשיפור ברמת חייכם.

דלי - בתקופה זו אתם עלולים להרגיש שאתם מאבדים את סבלנותכם. לכן יש להימנע מקונפליקט לא רצוי עם בן זוג או קולגה. אפילו אם אתם צודקים, כדאי שתוותרו, וזאת כדי לא להחמיר מצב מסוים, ולא לקלקל יחסים עם הסביבה. כדאי להיות זהירים בכל מעשיכם, גם בנהיגה.

דגים - זוהי תקופה יצירתית מקורית שדורשת מכם מעוף מחשבתי. הפן התחרותי יתחדד, הן מבחינת האנרגיות והן מבחינת הנחישות שלכם. התקופה מחדדת את הצד התחרותי, הן באנרגטיות והן בנחישות שלכם. כלומר, כך שתוכלו לערוך תוכנית נכונה ובטוחה ולהתקדם בצעדים הגיוניים.

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: