יום ראשון, 16 ביוני 2019, י"ג סיון ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

הורוסקופ ביבנה

הורוסקופ יומי, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ, תחזית יומית, תחזית שבועית

הורוסקופ: 6 – 12 ביולי 2018

התחזית האסטרולגית השבועית על פי חוה מזור

פורסם בתאריך:


    

 

טלה

חשוב שתתכננו מראש את מה שאתם רוצים ומייחלים לו, תוך כדי התחשבות בסביבתכם ובמי שחולק את חייו איתכם. החל מה- 23.7 תתחיל תנופה חדשה לבני מזל טלה עם אנרגיה שתיטיב עימכם מאוד ותביא עמה הקלה גדולה לפעלתנים שביניכם. מיקום ונוס במזל אריה עד יום שלישי  עשוי ללטף לכם את האגו. סטוץ' מלהיב ולא מחייב מתאים מאוד לרוח התקופה.

 

שור

מיקום השמש במזל סרטן משפיע לטובה על הלך הרוח שלכם, בעיקר בכל הקשור בעניינים משפחתיים ובסוגיות של מחויבות ואחריות הקשורות בקריירה. אתם מנסים לייצר  שגרה נוחה של פעילות. כוכב מארס עשוי לייצר מתח וקונפליקט. לכן חשוב להיצמד לסדר היום הקבוע ולהתחבר לאווירה אוהדת. סגלו לעצמכם רכות והימנעו מעקשנות. פתיחות ברוכה ואמפטית תסייע לכם.

 

תאומים

השבוע עלול לרמז כי תהיו נתונים במצב רוח לא אחראי, שיסחף אתכם לסיכונים מיותרים. לכן חשוב להבין איך ניתן לשים פתאום את כל המסה הזאת שנוחתת עלינו בתוך מסגרת זהירה ומרוסנת. מיקום הכוכבים ונוס ומרקורי במזל אריה: יוביל לכך שתוכלו לשדר קסם אישי יוצא דופן. כושר הביטוי שלכם יהיה במיטבו. תוכלו ליצור מפגשים ולהתחיל בידידויות מרתקות.

 

סרטן

היצירתיות והדמיון בולטים כעת, ואלה מביאים אתכם לרעיונות בלתי שגרתיים. עבודת צוות  ויתורים, וזו אחת הסיבות לכך שחשוב לכם לשמור על סודיות בצד עצמאות. מיקום כוכב פלוטו מול מזלכם: ייתכן שדו-שיח עם אחד האנשים הסובבים אתכם יוצר נוקשות וחוסר פשרות, במיוחד כשהדרישות הן גבוהות והביקורת חדה ונוקבת. שימו לב לא להיכנס לעימותים ולא לחפש את הריב בציפורניים.

 

אריה

השבוע חשוב להעדיף היגיון ותקשורת בונה על פני מאבקים ושיקולי יוקרה. לקראת המחצית השנייה של השבוע: ונוס ומרקורי במזלכם עשויים לספק לכם חיוניות וזרימת אנרגיה, במיוחד לאלה שהאנרגיות שלהם היו נמוכות. כוכב מארס מול מזלכם: אתם עשויים לנווט בסביבה תובענית ולוחצת. מרס נחשב כגורם לשיגיונות, ובהשפעתו קל למשמעת להתרופף. העדיפו היגיון בריא ותקשורת בונה.

 

בתולה

יש כמיהה ליוזמות מקצועיות, שיהיו מלוות במתח ובהפרעות. לכן מומלץ לא להיקלע לאינטריגות ולתחרותיות. קונפליקט כלשהו, שהיה עד כה רדום, יתעורר ויפרוץ לפתע ביתר שאת. הפרה של האיזון העדין תגרום להאשמות הדדיות, לכעס ואף לעוינות גלויה. אל תקצינו את המצב ונסו למצוא דרך להשיב את האיזון כדי לא לגרור אסקלציה. ענייני תקשורת ונסיעות יקבלו דגש.

 

מאזניים

מיקום ונוס ומרקורי בבית החברתי שלכם, עשוי להעיד על יצירתיות מפרה ורעיונות מקוריים שיבליטו את יכולותיכם בתחום העיסוק שלכם. יש לכם אמירה וגם את הכישרון להגיד זאת בצורה ברורה, אינטליגנטית ונעימה לאוזן, ובנוסף, חושניות וצורך לחוש דברים באופן פיזי. גילויי יוזמה מצדכם יזכו אתכם בהערכה ואולי גם בהזדמנות שבה אתם חושקים.

 

עקרב

אלה ימים חשובים מבחינה מקצועית. תפעלו באומץ, העזה וביטחון, ובזכות עקביות וכישרון  תוכלו ליזום ולהציע רעיונות ואף לקבל משוב חיובי ושיתוף פעולה. ייתכנו התנסויות, מפגשים ונסיעות, שיהפכו לחוויות שמהן תוכלו להפיק הרבה. זהירות: אתם נוטים לראות דברים בשחור ולבן, מה שעלול לגרור פתרון קיצוני, בלי דרך ביניים. מתנו את האנרגיה שלכם.

 

 

קשת

כוכב מארס, הילד הרע שמפריע לשלווה ולשקט, עשוי להעיד על ימים עסוקים ולעיתים טעונים. מצד שני, הכוכבים ונוס ומרקורי כוכב ונוס ומרקורי במזל אריה עשויים לייצר תעוזה ויצירתיות פורייה ונהדרת. צפויות הזדמנויות להיווצרות קשרים דרך רשתות חברתיות ובמהלך נסיעות לחו"ל. חדשו קשרים, אבל גם את קצב החיזורים שלכם בארץ ובחו"ל.

 

גדי

אתם נחושים להגיע להכרה, ואף עושים זאת על ידי השקעת מרץ מבוקר והחלטי. ענייני חו"ל ונסיעות עשויים להיות מודגשים. בענייני משפחה או עבודה, עלולים להתפתח עימותים על רקע של פגיעות ואגו. כדי להישאר שפויים, דרושים כושר איפוק ויכולת הבלגה, גם אם הפגיעות מכוונות. ענייני כספים והשקעות עשויים להיות מודגשים. סגלו זהירות.

 

דלי

חשוב שתצליחו למצות את המרב שאפשר מהתקופה הקרובה - על כל היתרונות וההזדמנויות הפוטנציאליים הטמונים בה. התנסויות וחוויות חדשות יאפיינו את התקופה, תיקחו יותר סיכונים ותיפתחו לרעיונות חדשים ושונים. רגשות ויצירה: יש לכם כמיהה ורצון לחוות את הרגש בעוצמות גדולות. לכו על זה. עם זאת, הימנעו מקשרים לא יציבים כדי לא לגרור קונפליקט.

 

דגים

אתם מרגישים צורך להתאוורר ולצאת מן השגרה. לכן תקופה זו מתאימה לנסיעות, לפגישות ולהימצאות בתנועה מתמדת. היכולת לבצע היטב ובשלמות את העבודה שקיבלתם על עצמכם, היא שתקבע למעשה את יכולתכם להתקדם ולהצליח בתחום מרכזי בחייהם. מנגד, צריך להיזהר לא לעשות שטויות בגלל גחמות ולא לקלקל יחסים קרובים. שמרו על דיסקרטיות.

 

הטור האסטרולוגי של חוה מזר-טלפון  5731540 – 03

כל הזכויות שמורות @

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: