יום שבת, 04 באוגוסט 2020, י"ב תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

נדל"ן ביבנה

נדל"ן בנייה פרויקטים ביבנה,דירות להשכרה ביבנה, דירות למכירה ביבנה, עסקאות נדל"ן ביבנה

הזינוק של יבנה

התחלות הבנייה קפצו פי 22 בשנה, עד ל-1,696

פורסם בתאריך:


דו"ח הלמ"ס שפורסם מראה על עלייה תלולה בהתחלות הבנייה, ל-1,696 בשנה האחרונה

שנת הזינוק של יבנה: דו"ח הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה שפורסם ביום חמישי האחרון ועסק בהתחלות ובגמר הבנייה בישראל, מדווח כי התחלות הבנייה בעיר קפצו פי 22 בשנה שהחלה באוקטובר 2018 והסתיימה בספטמבר 2019. בתקופה זו נרשמו בעיר התחלות בנייה של 1,696 יחידות דיור, זאת לעומת נתון של 74 התחלות בנייה בלבד בתקופה המקבילה בשנה שלפני כן (2018). גם בתקופה המקבילה ב-2017 החלה בנייתן של כמה עשרות יח"ד בלבד.

הזינוק בהתחלות הבנייה נובע הן מפרויקט מחיר למשתכן  והן בשל התחדשות עירונית רחבת היקף בשכונות הוותיקות בעיר. לפני מספר חודשים יבנה אף דורגה ראשונה בדו"ח מכירת דירות שנערך על ידי הלמ"ס, לאחר ש-371 דירות נמכרו בעיר בפברואר-אפריל השנה, והפכו אותה לשיאנית הארצית.

הנתונים הארציים העולים מדו"ח הלמ"ס הם כי בתקופה שנבדקה החלה בנייתן של 52,360 דירות, עלייה של 8.1% בהשוואה ל-12 החודשים הקודמים (48,450). באותה התקופה הסתיימה בנייתן של כ-51,460 דירות, עלייה של 5.7% בהשוואה ל-12 החודשים הקודמים (48,670).

 

בקבוצת אלמוג, הבונה את פרויקט ההתחדשות העירונית ALMOG YAVNE בשכונת נאות שז"ר, אמרו כי יבנה היא מהיעדים המבוקשים ביותר על ידי משפחות צעירות ומשפרי דיור במרכז. לדברי רז שרייבר, סמנכ"ל השיווק של קבוצת אלמוג, "התחלות הבנייה באות לענות על דרישה הולכת וגדלה לדירות בעיר. יבנה מציעה כיום את העסקה הטובה ביותר במרכז הארץ – עיר איכותית ומתפתחת במיקום מצוין עם שתי תחנות רכבת, ובמחירים שזוגות צעירים יכולים לעמוד בהם, ומשפרי דיור יכולים למכור דירת ארבעה חדרים ישנה במרכז ולרכוש דירת חמישה חדרים מפוארת. אנחנו נהנים מנהירה של רוכשים מכל הסביבה".

ALMOG YAVNE הוא קומפלקס המגדלים הראשון שנבנה ביבנה הוותיקה, במסגרתו נבנים חמישה מגדלי מגורים ברחוב החרמון. הפרויקט מציע תמהיל מגוון של יחידות דיור הכולל דירות של 3, 4 ו-5 חדרים ובנוסף שלל דירות מיוחדות (פנטהאוז ומיני פנטהאוז). הוא מתאפיין בתכנון מודרני  כאשר המגדלים יכללו שירותים מגוונים לדיירים, ביניהם חדר כושר ומועדון דיירים. לכל הדירות חניה תת קרקעית פרטית, מרפסות גדולות במיוחד ומפרט מרשים. בכל בניין קיימות 23 חניות אורחים בנוסף לחניות הדיירים. הפרויקט כבר נמצא בבנייה פעילה ובשיווק של שני המגדלים הראשונים

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: