יום חמישי, 09 באוגוסט 2020, י"ז תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

חדשות ביבנה

חדשות ביבנה, חדשות,מוניציפאלי, מכבי צבי יבנה, חדשות בכל העיר ביבנה, ניוז ביבנה, סטטוס יבנה, מערכת עיתון סטטוס יבנט,פלילים ביבנה,פשע ביבנה,פשיעה ביבנה,רצח ביבנה,דקירה ביבנה,שוד ביבנה,גניבות ביבנה,פריצה לבית ביבנה

הכשרת מגשרים בתחום ההתחדשות עירונית

המינהלת להתחדשות עירונית אשר הוקמה פועלת לקידום פרויקטים בתחום

פורסם בתאריך:


כחלק מקידום הפרויקטים ובעידודו של ראש העיר, צבי גוב-ארי החל שיתוף פעולה בין המינהלת להתחדשות עירונית ובין מרכז הגישור העירוני וזאת על מנת להכשיר את המגשרים בתחום ההתחדשות העירונית ולאפשר להם להשתלב בעשייה בשטח.

הליך של התחדשות עירונית הינו הליך ארוך ומשמעותי עבור כל הגורמים המעורבים בתהליך- בפרויקטים הללו נדרשות הסכמות בין התושבים, העירייה, היזמים ובעלי מקצוע שונים. העירייה רואה חשיבות לסייע לכל אורך התהליך באמצעות כלי הגישור שייאפשרו לקיים שיח אפקטיבי בין כלל הגורמים.

מיד עם סיום הקורס תבחן תכנית משותפת על מנת לממש בשטח את שיתוף הפעולה.

ההכשרה התקיימה בשיתוף מרכז הגישור בניהולה של ענת גרוצקי והרשות הממשלתית להתחדשות עירונית וכללה שלושה מפגשים שבמסגרתם קיבלו המגשרים הרצאות בנושאים של מסלולי התחדשות עירונית, חקיקה, מדיניות עירונית, בעלי העניין בתהליך ועוד.

ראש העיר, צבי גוב-ארי אשר מוביל את תחום ההתחדשות העירונית בעיר אומר כי "ההתחדשות העירונית זקוקה למגשרים מומחים שיסייעו לבניית הסכמות והבנות בין דיירים, שכנים, יזמים ומוסדות התכנון. אנו מאמינים ביעילותו של תהליך הגישור ככלי לפתרון מחלוקות וכמענה יעיל בהליך המורכב של בניית הסכמות בין בעלי עניין מרובים. בטוחני כי בזכות היכרות מעמיקה עם ההליך התכנוני בכלל ועם תהליך ההתחדשות העירונית בפרט, לסוגיו השונים, יצליחו המגשרים לתרום את חלקם בקידום תכניות אלה".  

תהילה מימון, ראש המינהלת להתחדשות עירונית: "אנחנו פועלים כל העת על מנת לקדם עוד ועוד יוזמות אשר יתרמו לקידום פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית בעיר. אנחנו רואים בשיתוף פעולה עם מרכז הגישור קפיצת מדרגה בסיוע לתושבים בהליך המורכב של התחדשות עירונית ומודים למרכז ולמגשרים על הנכונות ועל הזמן שהושקע ויושקע בנושא".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: