יום שבת, 29 בפברואר 2020, ד' אדר ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

חינוך וקהילה ביבנה

חינוך ביבנה,בתי ספר ביבנה,גנים ביבנה,מחלקת החינוך ביבנה,נוער ביבנה,חינוך מיוחד ביבנה,חופש גדול ביבנה,חוגים ביבנה,קהילה ביבנה והסביבה,נוער ביבנה,נערים ביבנה,צעירים ביבנה,מסיבות ביבנה,בתי ספר ביבנה

המורה והגננת שלי

רגע לפני הצלצול הגנות והמורים של יבנה מברכים את הילדים וההורים

פורסם בתאריך:


 

ביום ראשון תיפתח שנה"ל ולמעלה מ- 12,000 תלמידים יצעדו לגני הילדים ובתי הספר בעיר. רגע לפני הצלצול הגנות והמורים של העיר מברכים את הילדים וההורים. שנת לימודים מוצלחת לכולם!

מיטל בן דוד, בית ספר רבין היום הראשון של שנת הלימודים הוא יום יחיד ומיוחד, יום שכולו תקוות ומשאלות. כולי תקווה שתהא שנת לימודים פורייה, מלאה עניין, חקר, הקשבה, מחשבה ויצירה של חברויות חדשות. לתלמידנו העולים לכיתה א'- אתם יוצאים לדרך חדשה ומרגשת. מאחלת לכם הצלחה בכל התחומים, הנאה, שמחה וצבירת חויות מופלאות. אז תלמידים יקרים לא לשכוח להתחיל בחיוך.

 

סיוון הופמן, בית הספר למדעים ע"ש אלברט איינשטיין 

בראשון בספטמבר, בשער הפתח כולם צועדים, מורים, מורות, ילדות וילדים.

נתחיל בהתרגשות גדולה את השנה, ואותה נקבל במתנה. תלמידי איינשטיין היקרים, מאחלים שתקראו בהנאה, תכתבו סיפורים מעניינים ולא פחות חשוב- תשחקו עם חברים. לכם, אנו מאחלים המון בהצלחה כי אצלנו זה לא בית ספר רגיל, אלא כבר משפחה.

 

שחף אבירם, בית הספר למוסיקה בן-גוריון אאחל עם פתיחת שנת הלימודים לתלמידים המקסימים שלנו בבן-גוריון ולכל התלמידים בארץ שיכנסו בחיוך לבית הספר ויצאו ממנו בחיוך רחב עוד יותר, שירגישו בטוחים ואהובים תמיד, שיגשימו חלומותיהם ויציתו הניצוץ בעיניהם, אאחל להם לחקור, להטיל ספק ובעיקר לשאול שאלות. שידעו תמיד שהם הכי חכמים בעולם, שלכל מחשבה שלהם ישנו מקום בשיח מכבד ויחושו שתמיד מקשיבים להם. ולצוות המורים המסור אאחל שנה של סיפוק אישי, של התמודדות ראויה והצלחה ברקימת הקשר החשוב עם תלמידיהם. זכרו - אין ההצלחה מגיעה עם סיום חוברות הלימוד, אלא בעוד צעד קטן כגדול שתצעדו עם תלמידיכם ליעד האישי ששמתם לכם כמטרה משותפת. ותמיד תמשיכו לנגן ולשיר...כמו שאומרים אצלנו בבית הספר בן גוריון למוסיקה: למידה היא להרגיש, להתפתח וללמוד דרך הצלילים, כי מוסיקה היא התבלין וטעם החיים.


 

רונית כהן, בית ספר אביר יעקב בשם כל צוות ביה"ס "אביר יעקב" ארצה לאחל לכל תלמידי העיר יבנה שנת לימודים פוריה ומוצלחת! שנה של הישגים חדשים, של צמיחה, של הצלחה וגדילה. שנה בה תלמדו דברים חדשים בכיתה וגם על עצמכם. אאחל לצוותי ההוראה שנה של המשך עשייה ברוכה ושל הנאה מכל רגע, וברכה בכל מעשה ידיכם! שתהיה לכולנו שנת לימודים טובה ומתוקה!

 

אילנית אביטן, בית ספר מפתן ארזים תלמידי ארזים היקרים, בכל אחת ואחד מכם טמון כוח עצום וכנפי רוח כבירים. אנו הצוות עושים הכל להוציא כוחות אלה מהכח לפועל כדי שתגיעו להישגים גבוהים ולרכישת תעודת מקצוע ותעודת גמר טכנולוגית. המשיכו ליצור בכשרון רב שיחודי לכם ובחריצות  בסדנאות עיצוב שיער, מסגרות, נגרות ואוטו-טק (מכונאות רכב). כל הצוות מצפה לראותכם בתחילת השנה ליצר בסדנאות, ללמוד בכיתות ולהנות מהפעילויות במית"ר הפועל עד שעות הערב. זיכרו, כוח רב לכם וכל אחת ואחד מכם יכול! מצפה לראותכם עם חיוך ויד מושטת.

 

מאיה גליקמן, בית ספר למדעים ע"ש אלברט איינשטיין בפתחה של שנה חדשה המביאה איתה חלומות , תהיות ולא מעט אתגרים. מאחלת בשם צוות אינשטיין לכל הצוותים החינוכיים בעיר, שנצליח בכל יום לגלות את המפרש הלבן באופק, שנלמד לדבר מהלב ושתמיד נאמין בכוחנו לשנות ולהשפיע. שנלמד להכיר בזכות של מכולם להיות שונים ונשאף להתאים את הסביבה לשונות זו. שנאמין בעצמנו ונחדיר אמונה זאת גם בתלמידנו. תהא שנה זו סימן לבאות , שנה בה ניצור בסיס איתן לצמוח ,להצמיח ולנווט קדימה בנחישות והתמדה. כל שנבקש - לו יהי

 

יוכי דהן, בית ספר יחידני כל שנה מתחילה בסימן שאלה, וזו אינה עוד קלישאה כי כבר 32 שנים שלקראת תחילת הלימודים מתגנבים לבטני הפרפרים. ואיך זה יתכן ? אתם ודאי שואלים, שאחרי כל כך הרבה שנים כמורה, עדיין ישנה אותה ההתרגשות  והאוירה. אגלה לכם את סודי - כמחנכת המלווה את הילדים הרכים, תלמידי כיתות א'-ב' היקרים, רואה אני בהם את הניצוץ המיוחד שטמון בכל אחת ואחד. ולכן אי אפשר שלא לשמוח כשהמטרה היא לגרום לכל תלמיד לפרוח. מאחלת אני לכל תלמידי יבנה האהובים שתצליחו בכל התחומים תממשו את כל יכולותיכם, ותפרחו בכל כישוריכם.  ועוד שהשנה זכינו להתחיל ללמוד בחודש הרחמים והסליחות, זה מאפשר לכולנו התחלה רוחנית שתוביל ודאי גם להצלחה לימודית. ולכם, הורים יקרים, אני פונה כי ידוע שכל מה שילד צריך זה מבוגר אחד שבו יאמין, כך אומר הרב קרליבך וזהו בהחלט רעיון מבורך. אם כל הורה יאמין בילדו זה ודאי המפתח להצלחתו.

 

שרי נתנאל, בית ספר ''מעיין''  שנת תש״פ כבר בפתח... מאחלת לכל התלמידים וצוותי ההוראה ברכת הצלחה לשנה קסומה שנה מלאה בערכים ולמידה שנה של חברות ושיתוף פעולה שנה של ברכה והצלחה ושהכל ילווה בהנאה, חיוכים ושמחה.


 

רותם מוסאי, בית הספר התורני "סיני" בנים לקראת שנת הלימודים תש"פ הבאה עלינו לטובה, ברצוני לברך את סגל החינוך ביבנה העושים את  עבודת החינוך מלאכת הקודש בבניית דור העתיד, במסירות ואכפתיות לאין ערוך. הנחלת ערכים לכל תלמיד ותלמיד מתוך דאגה לכל צרכיו. ברכתי לתלמידים הבאים עם שאיפות טהורות לכבוש יעדים בשנת הלימודים לגדול, לצמוח, ולנסוק. איחוליי ל"זאטוטים" שעבורם זו שנת הלימודים הראשונה בבית הספר, מחובתנו לחבקם ולהעצימם. ברכה מיוחדת לתלמידי ביה"ס התורני "סיני" ולעומד בראשם מנהל ביה"ס הרב עוזיאל בשארי הי"ו  ולצוות החינוכי המיוחד במינו שתזכו לראות פירות וברכה בעמלכם ותמצאו חן ושכל טוב בעיני אלוקים ואדם, עלו והצליחו! בהצלחה לכולם בברכת "כל אשר יעשה יצליח".


 

נוי וישנבסקי, בית ספר אופקים, חינוך מיוחד שנת תש"פ נפתחת עם התרגשות רבה. כמחנכת בבית ספר חדש לחינוך מיוחד, ראשון מסוגו בעיר ניתנה לי הזדמנות לברך אתכם בשנה מוצלחת, שנה מלאת חיוך, שמחה ונחת.  תנו לאורכם הפנימי להאיר את חייכם וגם הפיצו אותו ברבים. היו טובים אחד כלפי השני, תחלמו חלומות ותטפסו מעלה בסולם השאיפות, זכרו לכבד את עצמכם וגם את האחרים וההצלחה תאיר לכם פנים!


 

חנה האיט בית ספר "פרדס צפוני" שוב שנת לימודים מתחילה, שוב בליבי התרגשות גדולה. תלמידינו היקרים, הצטיידו בילקוט ובו מחברות וקלמר. הוסיפו: כריך ופירות. מעוף ודמיון. חבר נהדר. והרבה מקום לפעילות מהנה. למחשבה יצירתית. ללימודים מלאי אתגר. לטעויות ולסקרנות. במערכת השיעורים בבית החינוך שלנו מקצועות לימוד חדשניים.  של שמחה, אושר נתינה ואהבה. התבוננו ברשימת הציוד הנדרש בילקוט. בבית ספרנו פרדס צפוני. המקצוע העיקרי הוא אהבת האדם.  עוד רגע... הלימודים מתחילים. אני מאחלת לתלמידנו היקרים בהצלחה. השקיעו והיו סקרנים בלמידה. להורים המקסימים, התברכנו בכם, המשיכו לעודד לתמוך ולסייע לילדים. אתם העוגן של ילדכם. יחד ניתן יד ביד   ובמשעול ההצלחה נצעד. בהצלחה לכולם.


 

זהבה בן חמו, גן תלתן

ילדי הגן החמודים ויקרים! 

בפתחה של שנה חדשה בה כולנו בהתרגשות עצומה, אאחל לכולם שנה של הצלחות, שנה של התקדמות, עם ברכות ואיחולים. שנדע לקבל ולתת בחיבוק אוהב ומלטף. שדרככם תמיד תהיה מלאה באור, שסביבכם תמיד יהיה רק טוב. אאחל לכם שתהא שנה טובה, מרגשת ושמחה, עם המון שיתוף פעולה. שנה מבורכת במימוש, הגשמה, אהבה ועשייה. "יברך ה' וישמרך יאר ה' פניו אליך ויחנך" (במדבר ו').אילנה רצון, ביאליק לקראת השנה החדשה אאחל שפע אור והצלחה בכל דבר שנחפוץ בו בשמחה. שנה של שקט ושלווה המלאה בחוויות ולמידה בהנאה. שנת אתגרים מסקרנת עתירה בהתנדבות לזולת ובאחריות תורמת. שכל יום מחדש ננצל את ההזדמנות לאהבת חינם, למחשבה ולהתבוננות. "הבה נשגיח על ההתחלות שלנו והתוצאות תצמחנה בעצמן מימלא אחריהן" (א.קלארק)

 

עדי גנץ-מזרחי, רמות ויצמן ההצלחה היא דבר נהדר היא דבר שעושה את האדם מאושר. ההצלחה כמו סולם עם הרבה שלבים כשבכל יום לפסגה מטפסים כולנו רוצים לעלות בשלבים אך הרבה פעמים איננו יודעים, ולכן - הכלל הראשון: אמונה ורצון. והכלל השני: הוא להיות "אני". ותמיד להתחשב אחד בשני ויש עוד המון כללים כמו שמחה וחיוכים. אז קדימה לעלות ולהחזיק אצבעות. תלמידים יקרים שלנו, הנכם מתחילים היום שנת לימודים חדשה. בשם הצוות החינוכי אני מברכת אתכם ומאחלת לכם שתהיה זו שנה משמעותית, מלאת חוויות, מוצלחת ומהנה. שתגיעו לבית הספר בחדווה ובחיוך, שתגלו סקרנות ורצון לחקור, ללמוד ולגלות. ותמיד תהיו אתם!! זכרו כי אנו כאן לצדכם, תומכות ומלוות לאורך כל הדרך. באהבה בשם משפחת רמות ויצמן

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: