יום חמישי, 04 ביוני 2020, י"ב סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

חדשות ביבנה

חדשות ביבנה, חדשות,מוניציפאלי, מכבי צבי יבנה, חדשות בכל העיר ביבנה, ניוז ביבנה, סטטוס יבנה, מערכת עיתון סטטוס יבנט,פלילים ביבנה,פשע ביבנה,פשיעה ביבנה,רצח ביבנה,דקירה ביבנה,שוד ביבנה,גניבות ביבנה,פריצה לבית ביבנה

הצצה למנהרה

העיתונאי, אלמוג בוקר, הרצה אמש בספרייה העירונית וריתק את האורחים

פורסם בתאריך:


עשרות תושבי יבנה הגיעו אמש (ב') לספרייה העירונית בעיר בכדי לשמוע את הרצאתו המרתקת של העיתונאי אלמוג בוקר. בהרצאה סיפר בוקר על מסע מטלטל במנהרות חמאס והכניס את השומעים לבתי התושבים בעוטף, שהולכים לישון מדי לילה עם רעשי החפירות. דרך העיניים שלו כעיתונאי, כתושב עוטף עזה וכאב לשלושה ילדים קטנים, בוקר הציף מחדש את איום המנהרות ומאפשר הצצה אל מאחורי הקלעים של מה שקורה עמוק באדמת העוטף ועל החיים מעל פני הקרקע.
 
בוקר מספר על החיים משני צדי הגבול, על מערכת היחסים המורכבת בין הצבא לתושבים, על הצנזורה וגם על חשבון הנפש האישי שלו כעיתונאי שהיה מודע לאיום המנהרות בימים שלפני מבצע `צוק איתן`.
 
אלמוג בוקר, כתב ערוץ 10 בדרום, תושב קיבוץ זיקים. התחיל את דרכו בעולם התקשורת ככתב אזורי בעיתון "זמן הנגב", מרשת מקומוני "מעריב". לאחר מכן עבר לרדיו דרום ושימש שם ככתב מוניציפלי. כשנה מאוחר יותר מונה לתפקיד מנהל מחלקת החדשות ברדיו, ומשם עבר ל"מעריב", שם שימש ככתב באזור עוטף עזה. חצי שנה לאחר מכן, מונה לכתב ערוץ 10 בדרום.
 
במהלך השנה מתקיימות בספרייה העירונית ביבנה הרצאות מרתקות.

להזמנת כרטיסים: 08-9333303.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: