יום ראשון, 21 באוגוסט 2019, י"ח תמוז ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

"הרגשה של אכזבה"

אליצור יבנה הפסידה בבית לרעננה ותנסה ביום שלישי לנצח את הסדרה בחוץ

פורסם בתאריך:


הצהובים של שי סגלוביץ הפסידו בסוף השבוע 85-80 למכבי רעננה והחמיצו הזדמנות לרשום הפתעה גדולה ולהדיח את הפייבוריטית הגדולה מהמשך המשחקים. למרות ההפסד, יבנה תוכל לרשום סנסציה אם תנצח ביום שלישי את רעננה בחוץ. רעננה הגיעה למשחק הזה נחושה יותר וברוב הדקות גם הייתה ביתרון.  

המשחק של יבנה נפתח רע מאד כאשר כבר אחרי שלוש דקות היא פגרה 8-0. המקומיים התעוררו מהר והגיבו בריצת 7-0 משלהם עד שבני קבר שלשה וקטע אותה. גאלי היה חק מעבר לקשת עבור רעננה והצליח להעלות את הקבוצה ליתרון 16-11, עד סיום הרבע המשחק הצמוד נמשיך וגאלי חתם 20-15 לרעננה. הרבע השני יצא לדרך עם שלשה של רעננה שעלתה מהר מאד לעשר הפרש לאחר מכן. יבנה הצליחה לצמצם נזקים עם ריצת 7-0 נוספת אבל רעננה שוב ברחה לאחר מכן. אפיק ניסים ואלעד הופמן מיבנה לא ויתרו והורידו את הצהובים להפסקה בפיגור שלוש נקודות בלבד, 41-38.  

המחצית השנייה נפתחה טוב עבור יבנה שהצליחה להשיג שוויון אבל לצערה רעננה בא הפעם מוכנה יותר ועלתה ליתרון שש הפרש לאחר מכן. אדוראדס המקומי פתח מבערים ויחד עם ניסים יבנה אצה 8-0 ועלתה ליתרון. עד סיום הרבע המשחק הצמוד נמשך ורעננה הוליכה 64-63. עם פתיחת הרבע המכריע הצליחה רעננה לברוח שוב פעם ליתרון שמונה הפרש אבל גלניסקי הוריד את הפער למינוס ארבע בלבד. גאלי שלט בצבע עבור רעננה ולא נתן ליבנה לחזור. עד הסוף הפער נע באזור 5-10 לרעננה ובסיום השיגו האורחים את הניצחון החשוב עבורם 85-80.

קלעים ביבנהברנדון אדווארדס (10 ריבאונדים) 19 נק', אפיק ניסים 18 נק', אלעד הופמן 13 נק', גל גילינסקי וטוני יאנגר 9 נק' כ"א, יריב עמירם 6 נק', קארים ג'אמר 4 נק', יוני דוד 2 נק'.

מאמן הקבוצה, שי סגלוביץ: "אני מאוד מרוצה מהגישה המחויבות של החבורה שלי וגאה בהם מאוד. נבוא בשלישי למשחק על כל הקופה ואני מאמין שניתן את הכל. אני באמת חושב שאנחנו גורמים לרעננה להיראות אחרת ונרצה להמשיך לעשות זאת. יש הרגשה של אכזבה כי הייתה לנו כבר הזדמנות לקחת את ההובלה ולשלוט יותר". 

 

תמונות צילום לאוניד קריזר

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: