יום שני, 24 בפברואר 2020, כ"ט שבט ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

הורוסקופ ביבנה

הורוסקופ יומי, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ, תחזית יומית, תחזית שבועית

 התחזית האסטרולוגית שלכם לשבוע הקרוב

הורוסקופ: 17 – 23 במאי 2019

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

חוה מזור

חוה מזר היא אסטרולוגית, כותבת במקומונים רבים ברחבי הארץ. מפרסמת מזה שנים רבות תחזיות אסטרולוגיה מקיפות ברשת האינטרנט.

טלה - מיקום מארס כוכבכם במזל סרטן, עד סוף חודש יוני, עשוי להדגיש ענייני בית ומשפחה. שמרו על אנרגיות מתונות ונקטו במדיניות של ריסון וביקורת. מומלץ שתיזהרו בכל מעשיכם ודבריכם. יכול להיות שתיאלצו להקדיש מחשבה מדאיגה לסוגיה שדורשת התייחסות.

שור - הצורך לעמוד בלוח זמנים ולגלות משמעת ואחריות בולטים עכשיו, ולשם כך יש להשקיע עבודה אחראית ורצינית. ונוס כוכבכם במזלכם בצמידות לכוכב הלא צפוי אוראנוס, מצב שעשוי להגביר את הפופולאריות שלכם, אבל גם להגביר רגישות וחוסר יציבות ביחסים לא יציבים.

תאומים - בימי סוף השבוע האנרגיות הפיזיות עשויות להיות מתוחות. אתם מרגישים שדוחקים בכם ונושפים בעורפכם. המיקום הרגיש של הכוכבים למזלכם, עשוי לגרור מצב של מרירות, תסכול ופסימיות, לגבי סיכוייכם להצליח או לצאת ממצב לא נוח. נקטו במדיניות של ריסון וביקורת עד ה-21 במאי.

סרטן - אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את החיים קצת יותר בקלות ולהתייחס לשבועות הבאים כאל פסק זמן, שבו מותר לכם להתפנות למישור הפנימי-רגשי ולעצור למחשבה. מיקום כוכב מארס במזלכם עד סוף חודש יוני עשוי להעיד כי תיאלצו להשקיע מאמץ כדי לזכות בשליטה על חייכם.

אריה - תחושת ליאות מאפיינת את השבוע, אך אתם מתחזקים בהמשכו. השמש במזל תאומים תהווה גורם מסייע ומעודד. פעלו מתוך ביטחון רב יותר בעצמכם ובמכלול הכישורים שלכם ותגלו עקביות. מנגד, גלו זהירות מטיפוסים חלקלקים והימנעו מהנטייה לפתיחות יתר איתם.

בתולה - הצורך לעמוד בלוח זמנים ולגלות משמעת ואחריות - בולט עכשיו. האינטואיציה הטובה שיש לכם בנוגע לאנשים ולמניעיהם תהיה חשובה השבוע. ייתכנו מצבים של חוסר נוחות, רגישות ותסכול, במיוחד לאלה שחשים תקועים ונוטים להגזים בתגובות. שימרו על איזון ואל תיגררו לקיצוניות.

מאזניים - האתגר האמיתי שלכם יהיה לשתף פעולה עם אדם שלא קל לכם להסתדר איתו ושכלפיו יש לכם ביקורת רבה. עדיף שתמתנו את המתח והעצבנות מסביב, כמו גם להתרחק מאנשים שיש להם השפעה מלחיצה על חייכם. מי שנראה ידידותי ביותר אולי מסתיר אינטרסים שאינכם מודעים להם.

עקרב - התקופה עשויה להדגיש ענייני שותפויות וזוגיות. שלבו איפוק ותבונה אל מול הצורך בשליטה כדי להתקדם ביעילות והעדיפו היגיון בריא ותקשורת בונה. יכול להיות שקשה לכם להתרסן, שכן יש נטייה להתרתח ולהגיב מהר וללא מחשבה. אפשר למתן את השפעת כוכב מארס בדרך של מודעות והתרסנות.

קשת - שימו לב לנושא יחסי אנוש, שכן אתם עלולים לפגוע במישהו וליצור בעיה. מנגד, הצעה אידיאליסטית שתתקבל עדיף שתישאר בעולם הדמיון – דבר לא יצמח ממנה. מול גל המתחים והעומסים ייתכנו גם ימים מתמזגים ומאירי פנים – כל זאת בתנאי שיש לכם מרחב אישי וחופש פעולה.

גדי - כוכב מארס מול מזלכם (עד סוף חודש יוני) סוחף אתכם למצב של דואליות ושל ניגודים, לכן השבוע דורש מכם התנהגות בוגרת, אחראית ומרוסנת. מצד שני, מיקומו גם עשוי להביא לחייכם הפתעות וקצב אירועים לא שיגרתי, אפילו תזזיתי. אל תמהרו להאמין, הצעה מסוימת עדיף לה שתישאר בעולם הדמיון.

דלי - שבת וראשון עשויים להיות מתישים, אך הכוחות חוזרים אליכם לקראת ימי תחילת השבוע.  בענייני כספים והשקעות – סגלו זהירות! כוכב נפטון עשוי ליצור ענן של ערפל סמיך, שעלול לפגוע בהיגיון ובכושר השיפוט שלכם. שימו לב על כל המהלכים הלא ישרים שנעשים במסווה של נעימות.

דגים - מומלץ להסתפק בקצב איטי ונינוח יותר של פעילות. השבוע עשוי להעיד או לגרום לפערים בין ציפיות למציאות ולעורר קונפליקט. חפשו פתרונות יצירתיים לסוגיות בוערות. שישי-שבת עשוי להדגיש נסיעות וענייני חו"ל. במחצית השנייה של השבוע הפעילו חושים פרקטיים/מעשיים.

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: