יום שבת, 04 באוגוסט 2020, י"ב תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

נדל"ן ביבנה

נדל"ן בנייה פרויקטים ביבנה,דירות להשכרה ביבנה, דירות למכירה ביבנה, עסקאות נדל"ן ביבנה

ויש לנו זוכים

מפגש עם זוכי הגרלות מחיר למשתכן בשכונת 'נאות שמיר'

פורסם בתאריך:


ביום שלישי בשבוע התקיים מפגש ראשון בין נציגי זוכי הגרלות "מחיר למשתכן" – שכונת "נאות שמיר" לבין חברי מועצת העיר עו"ד תם ליפשיץ – הממונה על פניות תושבי נאות שמיר – זוכי מחיר למשתכן ואלי מזוז – יועץ בכיר לראש העיר לענייני החינוך. המפגש התקיים ביוזמה של חברי המועצה והתושבים ובברכתו ועידודו של ראש העיר צבי גוב-ארי. סיכומי המפגשים יועברו לראש העיר לצורך בחינה וקבלת החלטות להמשך.

 

לפני כשבועיים פרסם ראש העיר, צבי גוב-ארי את חלוקת הסמוכיות והתיקים לחברי המועצה. במסגרת זו, החליט ראש העיר, כי למנות חבר מועצה ייעודי למתן מענה לפניות בתחומים השונים ולקשר עם תושביה העתידיים של העיר בשכונת נאות-שמיר.

 

במסגרת המפגש ניתנה הזדמנות לתושבי השכונה לשאול שאלות רבות בנושא חינוך והיערכות מערכת החינוך, לרבות בתי ספר וגני ילדים וכן שאלות הנדסיות רבות הנוגעות לפיתוח השכונה ולבנייה ע"י הקבלנים. שכונת נאות שמיר הנמצאת בבנייה עתידה להיות שכונה צעירה שכן רוב הדירות בה שווקו לזוכי דיור למשתכן. בשלב הראשון אמורות להיקלט בשכונה כ-400 משפחות אשר רובן  צעירות.

 

 

חבר המועצה, עו"ד תם ליפשיץ: "אני מודה לראש העיר אשר נתן לי את ההזדמנות לפעול ולסייע ככל יכולתי לדייריה של העיר. כמובן שאין מדובר בתפקיד פשוט ובמיוחד כאשר מדובר במחיר למשתכן על כל המורכבויות הקיימות בו. אני מבטיח לעשות כמיטב יכולתי על מנת לסייע".

חבר מועצה אלי מזוז: "שמחתי לפגוש את הזוכים ולהקשיב לשאלות הרבות שעלו בנושא החינוך, אפעל יחד עם ראש העיר, התושבים ואגפי העירייה השונים ואגף החינוך בפרט על מנת לתת מענה ראוי בכל הנוגע לנושא מוסדות החינוך בשכונה".

 

ראש העיר צבי גוב-ארי אמר כי "העירייה תמשיך לסייע לדיירים. "אין מדובר במפגש חד פעמי אלא בסדרת מפגשים שיימשכו ככל שיידרש ובהתאם לצרכים. הנחתי את הגורמים המקצועיים לעשות כל הדרוש למתן סיוע לדיירים, להקלה בסבך התהליך עד כמה שניתן ולאפשר לכל תושב לקבל את מלוא המידע הנחוץ באשר להליכים הצפויים עד כניסתם למשכנם החדש בעירנו".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: