יום ראשון, 22 באוקטובר 2019, כ"ב אלול ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

חג'ג' עם הפנים לעונה הבאה

פורסם בתאריך:


'בית''ר יבנה' צפוייה לסכם בקרוב מאד עם המאמן, שי חג'ג', על אימון הקבוצה גם בעונה הבאה. מצד המאמן נמסר על הרצון להמשיך את מה שהחל בעונה החולפת, כאשר המטרה היא להמשיך את בניית הקבוצה בה הוחל בתחילת העונה, ולא להתפשר על הגעה לפלייאוף העליון. תכנית מסודרת כבר הוכנה וחברי הצוות מקווים שיהיה תקציב לצאת גם למחנה אימונים.
עד שזה יקרה וייחתם, תפסנו את חג'ג' לראיון: 
"עשינו עונה חלומית ומעצימה, עם המון תהפוכות אבל עם אמונה גדולה והתמדה בערכים לאורך כל העונה שהכל יתחבר ונעלה ליגה, ואני שמח שכך הדבר. השקט הנפשי של ההנהלה בראשות דנה ואשר שיטרית, ביחד עם מנהל הקבוצה, אשר שיטרית, וחברי ההנהלה - פוגל ויחיאל, נתנו לי ולצוות המקצועי שבניתי סביבי גיבוי מלא. הם האמינו בדרך שלי ובמה שאני מתכוון להעביר לקבוצה, אמרתי שהעונה 'בית"ר יבנה' תהיה קבוצה שקורצה מחומר אחר, קבוצה מאוחדת ומלוכדת שיודעת מה המטרה שלה. גם כשהיו מכות קלות בכנף ידענו להתמיד בערכים ובדרך שלנו, והיינו ממוקדים בהתפתחות הקבוצתית שהתעצמה בסיבוב השני ובמאני טיים".
בתחילת העונה האמנת?
"העונה החלה עם מעט חששות מצד כולם, אני חושב. פתאום מגיע מאמן שבפעם ראשונה מאמן ראשי ב'בוגרים', לא מכיר את ליגה ג' - אבל כבר באימון השני כולם הבינו שלא נעביר את הזמן אלא אנחנו עושים פה משהו שעדיין לא היה קיים בליגה ג'. הצבנו מטרות עד מחזור 15 להיות במקומות 1-2, ולאחר הסיבוב הראשון אמרתי לשחקנים: "בסיבוב השני אנחנו נהיה הקבוצה הכי תכליתית שיש, נגיע לשלבי ההכרעה עם הכושר הגופני הכי טוב שיש, בזכות יאיר אבוחצירא - מאמן הכושר, וגיא סלם - מאמן השוערים, שידע להכין אותם מנטלית ומקצועית למאני טיים. תמיד האמנתי בדרך שלי ובערכים שהתוויתי בקבוצה, ידעתי שהכל תלוי אך ורק בנו ובגישה שלנו. השחקנים נצמדו לאורך כל העונה לדגשים ולעקרונות משחק, ובשער השני שכבשנו במשחק העלייה הודיתי לבורא עולם על עונה אדירה, כי ידעתי שזה שלנו".
ממה חששת?
"תמיד יש חשש, במיוחד היות שלא הכרתי את ליגה ג'. אבל התמקדתי בקבוצה, בערכים ובעקרונות משחק שאני רוצה שהשחקנים יישמו. אני הכי שמח ומאושר שהכל התחבר לנו ועלינו ליגה. הסיבוב השני הוא יותר קשה, כי קבוצות יותר מכירות את העוצמות של 'בית"ר יבנה', את השחקנים הדומיננטיים. הן באו נגדנו יותר בכדי להתגונן, אבל תמיד ידעתי שהכושר הגופני שלנו העונה הוא מעל הליגה, בתוספת האיצטדיון ביבנה והתמדה בעקרונות המשחק שלנו".
מי שחקן העונה שלך?
"אם אני גאה בשחקן שעשה התקדמות אדירה זה נתנאל שיטרית, השוער - השינוי שהוא עשה העונה בקטע המנטלי, ובתוספת האימונים עם גיא סלם - מאמן השוערים - זו התקדמות יוצאת מן הכלל לראות את זה בתור מאמן. בלי יוצאים מן הכלל כולם עשו למען העלייה הזו, לא ויתרו על אימון כזה או אחר, לא הורידו קצב בשום אימון ותמיד עבדו בקצב גבוה".
משחקי העונה?
"לכל משחק יש הגדולה שלו והיופי שבו השחקנים הציגו יכולת מעולה עם פתרונות הגנתיים והתקפיים, כך שאין משחק כזה או אחר שאני יכול לשים עליו אצבע. מנגד, אי-אפשר לומר שהיה לנו משחק גרוע העונה, אבל אם יש משחק שסבלנו בו מחוסר מזל זה משחק החוץ נגד 'בית"ר אשדוד' - הגענו להמון מצבי הבקעה והאמנו - והמשחק נגמר בתיקו מאופס".
מילה על הקהל?
"אני רוצה להודות לקהל המדהים של יבנה, שלאט-לאט התחיל להאמין ב'בית"ר יבנה', הבין שיש פה קבוצה מצויינת עם דרך וערכים, ניהול מצויין ללא אגו, כשרק טובת הקבוצה עומדת לנגד ההנהלה. לראות את הקהל מגיע בחודש וחצי האחרון גם למשחקי חוץ לעודד את הקבוצה, ובמחזור הסיום לראות מעל 500 צופים באיצטדיון ביבנה למשחק בליגה ג' - זו גאווה לעיר ולקבוצה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: