יום ראשון, 21 באוגוסט 2019, י"ח תמוז ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

חדשות ביבנה

חדשות ביבנה, חדשות,מוניציפאלי, מכבי צבי יבנה, חדשות בכל העיר ביבנה, ניוז ביבנה, סטטוס יבנה, מערכת עיתון סטטוס יבנט,פלילים ביבנה,פשע ביבנה,פשיעה ביבנה,רצח ביבנה,דקירה ביבנה,שוד ביבנה,גניבות ביבנה,פריצה לבית ביבנה

החיים בוורוד: חדש ביבנה - חנייה ורודה לנשים בהריון בסמוך למרכזים ציבוריים ושירותים רפואיים ביבנה

ביוזמתו של ראש העיר, צבי גוב-ארי, פעלה עיריית יבנה על-מנת להקל על נשים בהריון, אשר יוכלו מעתה להחנות את רכבן בחניות השמורות רק להן 

פורסם בתאריך:


לא פעם נתקלות נשים רבות בישראל במצב בו דווקא כשכבד להן ולא נוח, הן נאלצות להחנות את רכבן רחוק מבניינים ציבוריים, מוסדות רפואיים ומרכזים מסחריים, וללכת מרחק רב בשל מצוקת חנייה או היעדר חניות פנויות בסמוך למקום.

ראש העיר, צבי גוב-ארי, הנחה לפעול להקצאת מקומות חנייה בסמוך למוסדות אלה, ובימים אלה סומנו החניות באופן בולט ובצבע ורוד. כל אישה החל מהחודש השישי להריונה תוכל להחנות במקום המסומן בתקופה של 15 חודשים, מהחודש השישי להריון ועד 12 חודשים מיום הלידה. כאמור, החניות המיועדות לנשים בהיריון נצבעו בצבע ורוד, ולידן יוצב תמרור מתאים.

ראש העיר אמר כי ״אנו תמיד קשובים לצרכים ואני שמח על פתרון שיסייע לנשים הזקוקות לו. סימון החניות המיועדות לנשים בהריון בוצע בסמיכות גדולה ככל האפשר למוקדי השירות החיוניים והציבוריים בעיר".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: