יום שישי, 28 בפברואר 2020, ג' אדר ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

חוזרים הביתה

העונה של מכבי יבנה תיפתח בסוף השבוע – הכניסה חופשית

פורסם בתאריך:


מכבי יבנה תפתח ביום שישי בשעה 14:30 את העונה שלה כאשר תארח למשחק בית את בקעת הירדן במסגרת גביע המדינה. חניכיו של עידן בראון יתנסו לראשונה במשחק רשמי והנהלת הקבוצה החליטה שהכניסה למשחק תהיה חופשית על מנת להחזיר את הקהל למגרש הביתי אחרי שזה די נמוג בשנים האחרונות.

שחקן הקבוצה, ים ששון, אמר: "אני מקווה שהקהל בבית רואה שמנסים לעשות השנה ביבנה משהו גדול ושונה. אם אנחנו ,השחקנים, והקהל יחד נבוא ונתן מעצמנו, אני מאמין שגם נשמח אחד את השני במהלך העונה. כל עוד נהיה קבוצה עם חדר הלבשה טוב ושמח, נרוץ עם שיטה ודרך לאורך כל העונה ונאמין בעצמו אין סיבה שלא נצליח לעשות משהו יפה".

על הגעתו אמר: "עידן בראון הוא הגורם המרכזי להגעתי, לאחר חצי עונה קשה מבחינה אישית אני צריך מאמן כמו עידן שמבין את השחקנים מקשיב לשחקנים ומחזק אותם. מכבי יבנה צריכה להתחיל צעד צעד, לשחק כדורגל טוב והתקפי ואין סיבה שלא ננסה ללכת עד הסוף. אישית, לא ציפיתי לראות את עצמי בליגה א' לאחר עונה מצוינת במרמורק וחצי עונה טובה ברמה''ש, עברתי פציעה ובנוסף חילופי מאמנים שהשפיעו על דקות המשחק שלי ולכן בחרתי לעבור למועדון חם עם תנאים טובים ומאמן שמאמין בי. כמובן שהייתי רוצה לראות את עצמי במקום אחר אבל הכל לטובה וגם זה עוד בשלב בדרך. בסוף אגיע לאיפה שאני צריך וראוי להיות".

חברו לקבוצה, גיל נחום, הוסיף: "דיברו איתי על הקהל שמיעט להגיע, אני יכול להבטיח דבר אחד: שהקבוצה תעשה הכל בשביל שקודם כל הקהל יחזור, יתמוך, יעודד ויאמין בנו – כולי תקווה שנעשה את זה. המפתחות זה שקט, אמונה, שהקהל יחזור לתמוך בנו ונצטרך לעבוד קשה בשביל זה. עשינו הכנה טובה, התגבשנו ואני מאמין באמונה שלמה שנעשה עונה יפה. יבנה זה מועדון גדול בליגה א' שכל שנה צריך להיות בפליאוף, בלי להגיד את זה בכלל, ולהילחם הכי גבוה שאפשר".

על החלום: "החלום שלי זה להגיע לליגת העל ולא להיות עוד שחקן, אני רוצה להיות שחקן דומיננטי בליגת העל ומשם השמיים הם הגבול. אני רוצה להגיד תודה למועדון מכבי יפו על עונה מדהימה להנהלה, לצוות מאמנים,  ובעיקר לאוהדים שתמיד נתנו לי הרגשה של בית ולאיפה שאלך תמיד יהיו איתי בלבו".

צילום: גלעד אימס

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: