יום ראשון, 16 ביוני 2019, י"ג סיון ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

"יבנה זה מקום חם ושונה מרוב הקבוצות בליגה"

גל גלינסקי מאליצור יבנה מתכונן לעונה שאמורה לצאת לדרך ביום ראשון

פורסם בתאריך:


אליצור יבנה אמורה לפתוח ביום ראשון הקרוב, 14/10, את העונה במשחק חוץ מול מכבי הוד השרון. נכון לעכשיו לא ממש בטוח שזבה יקרה לאור השביתה בליגה הלאומית בעקבות חוסר הכסכמה עם איגוד הכדורסל לגבי מספר העולות לליגת העל בסיום העונה. המחזור הראשון שהיה אמור להיערך אמש בוטל, אבל יבנה בכל מקרה לא הייתה אמורה לשחק, מאחר ומשחקה נגד מכבי חיפה נדחה מראש. בשבוע הבא אמורה יבנה לשחק בהוד השרון בליגה ובאמצע השבוע לשחק גם בגביע המדינה, אך קיום שני המשחקים כרגע מוטל בספק.

ביום שלישי 16/10 תערוך אליצור יבנה משחק אימון מול מכבי רעננה.

בכל אופן, במועדון הושלמו ההכנות ואחד השחקנים שחזר לקדנציה שנייה במועדון הוא גל גלינסקי שנשמע נרגש לקראת החזרה הרשמית לעניינים: "זאת הרגשה מדהימה, יבנה זה מקום חם ושונה מרוב הקבוצות בליגה. מהרגע הראשון הרגשתי שמחבקים ותומכים בי, כיף לי לחזור למקום שהתחלתי בו את קריירת הבוגרים שלי - מרגיש כמו סגירת מעגל".

מה דעתך על הסגל?

"הסגל שנבנה השנה הוא לדעתי חזק הרבה יותר ממה שהיה פה בשנים האחרות, זה לא מבטיח שום דבר לגבי העונה כי השנה הליגה הלאומית חזקה מאוד והולכת להיות ליגה מאוד מעניינת. בכל מקרה, חד משמעית אנחנו מכווננים הכי גבוה שאפשר, אנחנו לא באים להעביר את הזמן, אנחנו לא פחות טובים מאף קבוצה אחרת ואנחנו באים לנצח בכל משחק. קודם כל אני יכול לומר על כל השחקנים שהם קודם כל בני אדם, מיד התחברנו ויש קשר טוב שלפי דעתי זה אולי הדבר הכי חשוב לקבוצה. חוץ מזה שכולם בני אדם, יש לנו כמה שחקנים מאוד מוכשרים עם עתיד בליגת העל ועוד שחקנים שהיו שם כדי לתת לנו מהנסיון והידע שלהם."

ומה לגביך?

 "מבחינה אישית אני רוצה להמשיך מאיפה שהפסקתי בשנה שעברה, רוצה להוביל את הקבוצה הכי רחוק שאפשר. אני אישית מקווה שזו הולכת להיות השנה האחרונה שלי בליגה הלאומית, אני רואה את עצמי עושה קריירה בליגת העל ואני מקווה שאהיה שם עם אליצור יבנה".

איפה נראה את הקבוצה?

"יבנה הולכת לעונה מאוד מעניינת ולא קלה בכלל, אבל אני מאמין שעם הרבה סבלנות ונחישות אנחנו נגיע רחוק. אני מקווה הכי רחוק שאפשר. כמו שאמרתי, אולי הדבר הכי חשוב להצלחה של קבוצה זה הקשר בין השחקנים, אם הקשר הוא ברמה שכל אחד באמת אוהב את שאר השחקנים בקבוצה שום דבר לא יכול לשבור אותנו. חוץ מזה צריך להיות סבלניים, ללמוד מהצוות ומהשחקנים המנוסים ולעשות את הכי טוב שאנחנו יכולים. אני יכול להבטיח לקהל שהולכת להיות קבוצה מלהיבה שמשחקת כדורסל מהיר וכיף לצפייה. אנחנו ניתן הכל על המגרש בכל מצב".

 

צילום: לאוניד קרייזר

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: