יום שני, 30 במרץ 2020, ה' ניסן ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

תרבות ופנאי ביבנה

תרבות ופנאי ביבנה,תרבות ביבנה,היכל התרבות יבנה,חוגים ביבנה,פנאי ביבנה,הופעות ביבנה,הצגות ביבנה,הצגות לילדים ביבנה,אירועים ביבנה,נוער ביבנה,נערים ביבנה,צעירים ביבנה,מסיבות ביבנה,בתי ספר ביבנה

"ידענו שהוא מוכשר מאוד"

דניאל שך, רקדן סלוני מיבנה, הגיע להישג נאה בתחרות ריקודים בגנואה שבאיטליה

פורסם בתאריך:


דניאל לומד ריקודים סלוניים באקדמיה בבני עייש ובראשון לציון אצל המורה, נינה סלביובה וסרגיי סטיפנוב. שך הוא תלמיד כיתה ה' בבית ספר בן גוריון ביבנה, שהוא גם בית ספר למוזיקה.

מדובר בילד בן 10 אשר עוסק בתחום 6 שנים. אימו מספרת :" אנחנו עובדים קשה אך זה שווה את זה. הילד אוהב את תחום הריקודים הסלוניים וחשוב לנו כהורים לפתח בו את התחום שהוא אוהב".

כאמור, התחרות האחרונה הייתה בגנואה שבאיטליה, אליה הגיעו מתחרים מכל העולם. התחרות הייתה קשה מאוד מאחר וכולם היו טובים בתחום. בתחרות התחרו 32 זוגות, היו 6 מקצים כאשר בכל מקצה 5 זוגות ולגמר הגיעו 6 זוגות. כל שש הזוגות שהגיעו לגמר קיבלו תעודות.

"התחרות הייתה חוויה מדהימה עבור דניאל וגם גאווה שמתוך כל כך הרבה מתחרים מקצועיים הוא זה שניצח בתחרות" אמרה אמא שלו, יאנה והוסיפה:" לא ידענו שהוא יזכה, מה גם שהתחרות הייתה מאוד קשה, אבל מה שכן, האמנו בו וידענו שהוא מוכשר מאוד והסיכויים שיזכה הם גבוהים".

אגב, חוץ מתחום הריקוד דניאל שך מנגן על גיטרה בקונסרבטוריון ומנגן בחצוצרה.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: