יום רביעי, 01 ב 2021, כ"ז כסלו ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 054-2425199

חדשות ביבנה

חדשות ביבנה, חדשות,מוניציפאלי, מכבי צבי יבנה, חדשות בכל העיר ביבנה, ניוז ביבנה, סטטוס יבנה, מערכת עיתון סטטוס יבנט,פלילים ביבנה,פשע ביבנה,פשיעה ביבנה,רצח ביבנה,דקירה ביבנה,שוד ביבנה,גניבות ביבנה,פריצה לבית ביבנה

יום ההתרמה השנתי של עמותת איל"ן יוצא לדרך 

ביום שלישי, ה-18 בפברואר 2020 יתקיים יום ההתרמה השנתי של עמותת איל"ן

פורסם בתאריך:


 

במהלך יום ההתרמה יפקדו אלפי תלמידים את הבתים ברחבי הארץ במטרה לגייס תרומות עבור ילדי ובוגרי איל"ן. לקראת מבצע ההתרמה ראש העיר, צבי גוב-ארי נתן את ברכתו וקרא לכלל תושבי העיר להרים תרומה למען הנכים על-מנת שיוכלו להמשיך ליהנות מהסיוע של איל"ן ולהשתלב ביתר קלות בחברה.

 

ביום שלישי, ה-18 בפברואר 2020, יתקיים יום ההתרמה השנתי של עמותת איל"ן במהלכו יפקדו עשרות תלמידי קרית החינוך ע"ש גינסבורג בעיר את בתי התושבים לגיוס תרומות לארגון. לקראת פתיחת מבצע ההתרמה נתן ראש העיר, צבי גוב-ארי את ברכת הדרך לפתיחת מבצע ההתרמה והנחה את גורמי העירייה לסייע להצלחת המבצע. ראש העיר קרא לכלל תושבי העיר להרים תרומה למען הנכים על-מנת שיוכלו להמשיך ליהנות מהסיוע של איל"ן ולהשתלב ביתר קלות בחברה. "חובה להעלות על סדר היום את החשיבות והצורך בסיוע של החברה לילדים נפגעים", אמר גוב-ארי והוסיף כי "אני קורא לתושבי העיר להפנות את מבטנו אל מי שזקוקים לכך ולזכור תמיד כי חוסנה של המדינה תלוי גם ביחסה לאלה הזקוקים לכך". ראש העיר הודה ליו"ר איל"ן ביבנה, שרה בן-חיים הפועלת בהתנדבות מלאה לקידום הנושא ועושה זאת במסירות הראויה להערכה. 

"אני קוראת לתושבי יבנה לפתוח את הלב ולקבל בסבר פנים יפות את התלמידים המתרימים. תודה לראש העיר צבי גוב-ארי אשר בכל שנה מעמיד את הסיוע הדרוש ורואה חשיבות גדולה בתמיכה וסיוע לאוכלוסיית איל"ן. כן תודה למנהלת תמי לסרי, לרכזים אמיר אקשטיין, תמיר רגב ואושרת מיארה.  

 

מאז הקמתה לפני כ- 70 שנים, מטפלת עמותת איל"ן באלפי ילדים ובוגרים עם מוגבלויות פיזיות שונות ומעניקה להם מעטפת תמיכה ושיקום באמצעות מרכזי שיקום ותעסוקה, מרכזי ספורט, מעונות מגורים, מפעל מוגן ומגוון פרויקטים שיקומיים המסייעים בשילוב בקהילה. לצד פעילויות שיקום ורווחה נרחבות, מקיימת העמותה גם פעילויות העשרה, חברה, תרבות וספורט לאנשים עם מוגבלויות פיזיות בכל הגילאים ומכל המגזרים בישראל. 

 

השנה החלה איל"ן ביישום תכנית אסטרטגית חדשה שמטרתה לספק מעטפת תמיכה וסיוע לאוכלוסיית המשתקמים הבוגרים מעל גיל 21, המסיימים את לימודיהם בבתי הספר. במסגרת זו, העמותה מתכננת בשנים הקרובות להקצות חלק גדול ממשאביה לבניית מרכז יום נוסף לאנשים עם מוגבלויות פיזיות קשות אשר אינם יכולים להשתלב בתעסוקה רגילה. כמו כן, החלה איל"ן בפיתוח ויישום של מיזמים חדשים כגון מועדונים חברתיים, טיולים משותפים ומיזמים בתחום הספורט. בנוסף, איל"ן תמקד מאמץ בנושא שילוב אנשים עם מוגבלות בתעסוקה.  איל"ן תמשיך לקיים מגוון פעילויות שיקומיות לרווחתם ושיקומם של אנשים עם מוגבלויות פיזיות בישראל  ולפתח פרויקטים ומיזמים חדשים למענם ולמען בני משפחותיהם. טלפון לתרומות: 03-5248141 או דרך אתר איל"ן: www.ilan-israel.co.il

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: