יום שבת, 06 ביוני 2020, י"ד סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

חינוך וקהילה ביבנה

חינוך ביבנה,בתי ספר ביבנה,גנים ביבנה,מחלקת החינוך ביבנה,נוער ביבנה,חינוך מיוחד ביבנה,חופש גדול ביבנה,חוגים ביבנה,קהילה ביבנה והסביבה,נוער ביבנה,נערים ביבנה,צעירים ביבנה,מסיבות ביבנה,בתי ספר ביבנה

יום הוקרה לנהגי 'מוני סיטון' בבי"ס 'סיני'-בנים

פורסם בתאריך:


הכל החל כחודש לפני סיום שנת הלימודים הנוכחית - בכניסה לבית הספר הוצבו קופסאות מעוצבות עם תמונותיהם ושמותיהם של הנהגים המסיעים את התלמידים. כן הוצבה תיבה להגשת הצעות לסלוגנים מיוחדים על-יד התלמידים. הסלוגנים הנבחרים הודפסו על שמשוניות ענק, עם שמו של התלמיד המגיש, ונתלו ברחבי בית הספר.

במהלך תקופה זו נתבקשו התלמידים לכתוב מכתבים בהם תיארו כיצד חוו מחווה אישית של רגישות מיוחדת, עזרה וכדומה מהנהג, ושילשלו את המכתבים לתיבת הנהג.

לאחר קריאת כל המכתבים על-ידי הצוות החינוכי וההנהלה, נבחר הנהג שזכה בתואר 'הנהג האדיב ביותר', וביום שישי, 28.6.19, נערך יום ההצדעה הגדול והמכובד - הנהלת  החברה, הבעלים, נושאי תפקדים והנהגים הגיעו לביה"ס, וכל התלמידים עמדו ברחבת הכניסה וקיבלו את פניהם בשתי שורות, עם דגלים מיוחדים שהודפסו במיוחד ליום הצדעה זה, והריעו לנהגים. עם כניסתם קראו שני תלמידים מכתבי הוקרה והערכה לחברה ולנהגים.

 לאחר מכן התכנסו הנהגים בחדר מיוחד שהוקצה עבורם ליום זה, ובו המתינו להם כיבוד, שי אישי לכל נהג ותערוכה של השלטים הגדולים בהם כתובים מכתבי הערכה כלפי כל נהג ונהג.

גולת הכותרת של האירוע הייתה כאשר הנהלת החברה, הנהגים, צוות ההוראה, ההנהלה והתלמידים התכנסו במתנ"ס הקהילתי – אז עלה כל נהג לבמה לקבלת תעודת הוקרה אישית, מתנת ביה"ס. כמו-כן, בעלי החברה ונושאי התפקידים קיבלו אף הם תעודות הוקרה והערכה, וכן שי גדול המסמל את תפקידו ותרומתו של הנהג בחברה. במעמד זה הוכרז  הנהג שזכה בתואר 'הנהג האדיב ביותר', אשר קיבל כשי ארוחה זוגית במסעדה איכותית.

מנהל ביה"ס, הרב עוזיאל בשארי הי"ו, הודה לחברת 'מוני סיטון', אשר למעלה מ-20 שנה מסיעה את תלמידי ביה"ס בבטחה, באחריות, באדיבות ובחביבות כלפי התלמידים. כן הודה לרכז ההסעות - הרב משה אביאסף הי"ו, העושה עבודת קודש בנושא ההסעות וקיבל תעודת הערכה.

בשם הבעלים ומנכ"ל החברה הודה איציק סיטון להנהלת ביה"ס  ולצוות על היום המיוחד והמרגש,  וציין: "מעולם לא זכינו ליום הוקרה מיוחד ומרגש, מאף מוסד וחברה אחרת לה אנו מספקים שירותי הסעה".

לסיום השתתפו כולם בחידון טריוויה ('קליקרים') מרהיב בנושא 'זהירות בדרכים', וכן בהפנינג והפעלות שונות בנושא, שהתקיים ברחבת ביה"ס.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: