יום רביעי, 01 ב 2021, כ"ז כסלו ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 054-2425199

בריאות הגוף והנפש ביבנה

בריאות הגוף והנפש, בריאות ביבנה, קופות חולים ביבנה, מרפאות ביבנה, בית מרקחת ביבנה, בתי מרקחת ביבנה, פסיכולוג ביבנה, פסיכולוגים ביבנה

יום עיון בנושא סוכרת התקיים במאוחדת מחוז דרום

מחלקת ריפוי בעיסוק במחוז דרום במאוחדת קיימה יום עיון בנושא סוכרת

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

גילה איטח

יום העיון התבצע מתוך מטרה להעמקת הידע של המרפאות בעיסוק במחלת הסוכרת, הכרת התפקידים החשובים של מקצועות הבריאות בטיפול בחולים והבנת האתגר הטיפולי של מרפאה בעיסוק עם אוכלוסייה זו. התוכנית כללה הרצאה חשובה ומקיפה של ד"ר רפית דרורי, רופאת סוכרת מחוזית - "מהי סוכרת?"; רוחמה כהן, אחות מומחית סוכרת דרום העבירה הרצאה בנושא "תורת הטיפול בסוכרת" והדיאטנית טלי הלר דיברה על "אתגרים תזונתיים". גילה פישוב, עו"ס סוכרת שיתפה על תפקידם של העובדים הסוציאליים בטיפול בחולי סוכרת וכן התקיימה הרצאה של ליאת קסנטיני, פיזיותרפיסטית מומחית סוכרת בנושא "חשיבותה של פעילות גופנית לחולי סוכרת". אביטל משולם, מרפאה בעיסוק במכון סוכרת הציגה את ה"ריפוי בעיסוק בעולם הסוכרת" וניהלה דיון חשוב סביב הנושאים שעלו ביום העיון ו'לאן פנינו' בסוגיה זו.

דינה רוזן, מרפאה בעיסוק מחוזית ציינה כי "ריפוי בעיסוק מחוז דרום חלוצים במאוחדת בשיתוף מרפאת בעיסוק בטיפול בחולי סוכרת ובארץ בכלל - תודות לד"ר רפית דרורי, רוחמה כהן ושאר חברי ועדת סוכרת מחוז דרום אשר הכירו בחשיבות המקצוע בטיפול באוכלוסייה זו ומתן תמיכה ועזרה תמידית בכל שלב ושלב. תודה מיוחדת לאביטל משולם, אשר בעזרתה ומסירותה אנו פורצות יחד דרך חדשה וחשובה מאוד בעולם הסוכרת".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: