יום שבת, 29 בפברואר 2020, ד' אדר ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

חדשות ביבנה

חדשות ביבנה, חדשות,מוניציפאלי, מכבי צבי יבנה, חדשות בכל העיר ביבנה, ניוז ביבנה, סטטוס יבנה, מערכת עיתון סטטוס יבנט,פלילים ביבנה,פשע ביבנה,פשיעה ביבנה,רצח ביבנה,דקירה ביבנה,שוד ביבנה,גניבות ביבנה,פריצה לבית ביבנה

ילד נפל מבנין ברחוב הנחשול

ילד בן 10 נפל מגובה מקומה שישית ברחוב הנחשול ביבנה ונפצע קשה

פורסם בתאריך:


במשטרת ישראל התקבל דיווח על ילד כבן 10 שנפל מגובה בבנין מגורים ברחוב הנחשול ביבנה.
הילד פונה במצב קשה לבית החולים קפלן.

ממד"א נמסר כי הוא קיבל טיפול רפואי במקום וכי הוא סובל מחבלות בכל חלקי גופו. הוא פונה לבית החולים קפלן שברחובות. במקביל, כוח משטרה הגיע למקום ונסיבות האירוע נבדקות.

דוברות מד"א: " התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על ילד שנפל מגובה של מספר קומות בבניין מגורים ביבנה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח ילד כבן 10 במצב קשה עם חבלות בכל חלקי גופו. כשהגענו למקום ראינו ילד שוכב בחצר סמוך לכניסת בניין המגורים, ואזרחים סיפרו לנו שהוא נפל מגובה של מספר קומות. ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה מחוסר הכרה וסבל מפגיעה רב מערכתית. העלנו אותו במהירות לניידת הטיפול הנמרץ ופינינו אותו לבית החולים כשהוא במצב קשה״.

 

משה מור חובש באיחוד הצלה סיפר: "הענקנו לו סיוע ראשוני לאחר שלדברי עוברי אורח נפל מהמרפסת בקומה השישית של המבנה. לאחר מכן הוא פונה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית וללא הכרה".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: