יום חמישי, 09 באוגוסט 2020, י"ז תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

חדשות ביבנה

חדשות ביבנה, חדשות,מוניציפאלי, מכבי צבי יבנה, חדשות בכל העיר ביבנה, ניוז ביבנה, סטטוס יבנה, מערכת עיתון סטטוס יבנט,פלילים ביבנה,פשע ביבנה,פשיעה ביבנה,רצח ביבנה,דקירה ביבנה,שוד ביבנה,גניבות ביבנה,פריצה לבית ביבנה

"ישוחרר אמיר השכל"

בעקבות מעצרו של תא"ל במיל' ותושב יבנה, אמיר השכל: מחאות סמוך למעון רה"מ ובצמתים ברחבי הארץ

פורסם בתאריך:


אמיר השכל, תושב יבנה ובכיר חיל האוויר לשעבר תא"ל (במיל') נותר היום (שבת) במעצר לאחר שסירב לתנאי השחרור שהוצגו לו - כך נמסר מהמשטרה. ראש להק כוח האדם לשעבר העצר אתמול במהלך הפגנה נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו, מול מעונו בירושלים.

ממארגני מחאת "הדגלים השחורים" נמסר: "מעצרו של השכל הוא חלק משיטה חדשה לצמצום המרחב הדמוקרטי במדינת ישראל. רק בשבועיים האחרונים קרא ראש הממשלה למעצר של עיתונאי בכיר, אמנון אברמוביץ' הותקף בברוטליות ומאתמול השכל במעצר. מהיום הגיע הזמן שעם ישראל ידבר ברחובות ובכיכרות. מדינת ישראל שייכת קודם כל לאזרחיה, לא למשפחת המלוכה בעיני עצמה. בהמשך השבוע יוקם מאהל מחאה בשדרות רוטשילד בתל אביב".

ראש האופוזיציה יאיר לפיד קרא לשחרורו המידי של השכל ואמר: "ישראל אינה דיקטטורה ומותר לכל אזרח להביע את דעתו - כן, גם על ראש הממשלה". לדבריו, "הוא נעצר במהלך קבלת השבת שאנשי המחאה עשו מול המעון בבלפור. מאז הוא עצור. השר לביטחון פנים אפילו צייץ שתהיה 'אפס סובלנות לחסימת כבישים'. מה עם אפס סובלנות לשוחד ומרמה? מה עם אפס סובלנות לאיש שיושב מהצד הפנימי של המחסום ומחרחר שנאה בעם ישראל?".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: